КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Аутсорсинг кадрового діловодства у Львові
Рекрутинг (по нашому підбір персоналу) - це пошук та підбір фахівців, який може допомогти в збільшенні продуктивності та прибутковості компанії. Помилки в підборі співробітників позначається на текучці персоналу або низької компетенції співробітників.
Якщо компанія замовляє рекрутинг персоналу, вона звільняється від необхідності самостійно організовувати пошук необхідних спеціалістів, на який у непрофесіонального рекрутера часто йдуть місяці. Також у цьому випадку компанія страхує себе від помилок у виборі нових співробітників, використовує робочий час своїх фахівців за прямим призначенням, звільняється від необхідності оплачувати рекламні оголошення в газетах та на сайтах по роботі, все це в результаті допомагає компанії зекономить кошти та збільшити її фінансову результативність.
Новою цікавою можливістю при необхідності частого підбору персоналу для компанії є аутсорсинг підбору персоналу. Аутсорсинг підбору персоналу - це передача агентству функцій менеджера по персоналу компанії. Як тільки на фірмі з'являється вакантна посада цим займається спеціалізоване агентство. При необхідності про пошук кандидатів не знають навіть співробітники фірми (це неможливо при внутрішньому менеджері по персоналу). Якщо підібраний кандидат не проходить випробувальний термін - це знову таки проблеми агентства.
У зв'язку з новими успішними тенденціями, які до нас прийшли із заходу, віддавати на аутсорсинг всі непрофільні сфери діяльності компанії, є чудова можливість позбутися від рутинної роботи кадрового діловодства. Аутсорсинг кадрового діловодства це передача спеціалізованому агентству функцій ведення кадрового діловодства відповідно до чинного Трудового законодавства. А саме: оформлення прийому - звільнення співробітника; заповнення трудових книжок; складання штатного розкладу; складання змін до трудових договорів; складання посадових інструкцій; ведення обліку та графіку відпусток співробітників та багато іншого.
При роботі за системою аутсорсингу компанія отримує наступні переваги:

1. якісний підбір персоналу на вакансії різного рівня, проведений професіоналами
2. правильне ведення кадрового діловодства в повній відповідності з Українським законодавством
3. заміна кандидатів у разі потреби
4. економія на фонді оплати праці, а також податків на посаді інспектора з кадрів та менеджера з персоналу.
5. економія на робочому місці працівників кадрових служб, покупці їм ПК, оплаті телефонних переговорів, Інтернету
6. аутсорсинг не підв'язати під відпустки та лікарняні фахівців і здійснюється цілий рік
7. І найголовніше - це зняття з себе тягаря відповідальності за можливі чужі помилки.

Кадрове рекрутингове агентство Гарант
м. Львів, вул. Городоцька, 106
т (032) 237-98-80, 237-98-98
E-mail: ka-garant@ukr.net
www.ka-garant.com.ua
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Ваша реклама
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи