КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Друзі, маємо прекрасну нагоду своїми руками і грішми допомогти одному з найкрасивіших в Україні - Свірзькому замку на Львівщині (Перемишлянський р-н).
Друзі, маємо прекрасну нагоду своїми руками і грішми допомогти одному з найкрасивіших в Україні - Свірзькому замку на Львівщині (Перемишлянський р-н).
Всеукраїнська спілка архітекторів, якій він належить, не робить нічого, аби запобігти його руйнуванню, тож давайте спробуємо зібрати невеличкі гроші на порятунок вестибюлю Верхнього Двору, який заливає вода. За словами місцевого директора, пана Володимира Мандзяка, потрібно близько 5 тисяч гривень. Я думаю, ми цілком спроможні зібрати таку суму і навіть більшу. Пропоную всім охочим приїхати туди на травневі свята (4-5 чи 11-12 травня, зараз вирішується) і разом із паном Володимиром закупити необхідні будівельні матеріали, а також, за бажанням, допомогти очистити замок від кущів та сміття ззовні. За це матимемо можливість заночувати в самому замку, де за легендою є Біла Пані. Тільки треба мати карімат і спальник. Думаю, збиратимемо по 100 грн з особи. За ночівлю в замку, це, повірте дуже дешево:).
Прошу всіх охочих зголошуватись мені (Дмитру Антонюку) в приват. Втім, після хепенінгу ми оприлюднимо славетні імена цих донаторів:).

Всім охочим пропонується приїхати туди на травневі свята і разом із Володимиром Мандзяком закупити необхідні будівельні матеріали, а також, за бажанням, допомогти очистити замок від кущів та сміття ззовні.

Всім, хто долучиться, організатори обіцяють бонус - можливість заночувати в самому замку, де за легендою мешкає Біла Пані.

Спільнота організаторів акції у Фейсбуку .

http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи