КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Події
Портали по роботі

В останні роки все більше сфер життя звичайної людини поступово переходять в Інтернет. Це отримання різної інформації і новин, розваги, купівля і продаж товарів, сфера спілкування, клуби за інтересами та багато іншого. Не виключенням на сьогодні є і пошук роботи у Львові практично у всіх сферах діяльності, будь-якої кваліфікації.
Фестиваль готельно-ресторанного бізнесу Ukrainian HoReCa Show

HORECA SHOW 2016

09 листопада 2016 - 11 листопада 2016

Південний-EXPO (вул. Щирецька, 36)
Вартість: 50-100 грн

Найбільший фестиваль гостинності країни. Майстер-класи, виставки, ярмарок, лекторій з ресторанного й готельного маркетингу, управління персоналом, продуктів і технологій.
Захід поєднає на одному майданчику міжнародний конкурс кухарів, бар-шоу, ярмарок фермерських продуктів, виставку обладнання, свято вуличної їжі та лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів.

Три насичені дні: 11 локацій, 40 подій, 50 спікерів, 500 учасників, 8 000 відвідувачів. На одному майданчику:

– міжнародний конкурс кухарів
– бар-шоу
– ярмарок фермерських продуктів
– виставка обладнання
– свято вуличної їжі
– лекторій від досвідчених готельєрів, рестораторів, шеф-кухарів, фахівців з маркетингу та управління персоналом
– ярмарок вакансій для тих, хто шукає роботу чи працівників у готельній та ресторанній сфері
– десятки майстер-класів і практикумів.

Ми подбали про те, щоб нові знання отримали і професіонали, й ентузіасти.

Міське свято "На каву до Львова", 28-30 вересня

Починаючи з осені 2007 року кавову культуру міста Лева промоціює міський фестиваль кави, який цього разу пройде 28-30 вересня.
Під час проведення фестивалю кожен бажаючий зможе влаштувати тур кав’ярнями Львова, котрі беруть участь у святковому конкурсі, і скуштувати філіжанку "фестивальної" каву.
Друзі, маємо прекрасну нагоду своїми руками і грішми допомогти одному з найкрасивіших в Україні - Свірзькому замку на Львівщині (Перемишлянський р-н).

Друзі, маємо прекрасну нагоду своїми руками і грішми допомогти одному з найкрасивіших в Україні - Свірзькому замку на Львівщині (Перемишлянський р-н).
Всеукраинский союз архитекторов, которому он принадлежит, не делает ничего, чтобы предотвратить его разрушение, поэтому давайте попробуем собрать небольшие деньги на спасение вестибюля Верхнего Двора, который заливает вода. По словам местного директора, господина Владимира Мандзяк, нужно около 5 тысяч гривен.
ЄБРР і "Євротермінал": більше 11 років дружби

Ось уже понад чверть століття Європейський банк реконструкції і розвитку ініціює фінансові ін'єкції в економіку України. Одним з успішних проектів банку є "Євротермінал" - Мультимодальний логістичний комплекс з демпферного контейнерної майданчиком Одеського морського порту - єдиний "Сухий порт" в країні. З інвестиційного портфеля на будівництво інноваційної платформи виділено 18 млн доларів США. За цей час досягнуто чимало важливих для ЄБРР соціально та екологічно значимих результатів, наприклад, оптимізація морського вантажообігу і звільнення міських доріг від важкого транспорту. " Ми пишаємося нашим давнім співробітництвом з ЄБРР. Інвестиції банку не тільки сприяють розвитку Одеського морського порту, але і допомагають збільшити транзитні можливості країни і зробити Україну конкурентоспроможним гравцем у Чорноморському регіоні ", - сказав президент "Євротермінал" Павло Лісіцин.
І що, тепер не буде туризму? Славське

Хочемо звернути Вашу увагу на ситуацію, що склалась навколо дороги у гірськолижному курорті Славське та посприяти у поширенні інформації про збір підписів під петицією. На сьогодні зібрано понад півтори тисячі підписів.
Концерт «Ляпис-98»

Концерт «Ляпіс-98»

12 листопада 2016, 19:00

клуб "Picasso"
Квитки: від 350 грн

Для відвідувачів готують кращі хіти за 25 років існування гурту. "Міхалок оголосив про створення проекту "Ляпис-98". Музикант виконає пісні, які свого часу зробили його популярним", - додають організатори. Склад музикантів, які беруть участь в проекті разом зі Сергієм Мiхалком. Це - Денис Шуров (барабани), Денис Стурченко (бас), Іван Галушко (тромбон), Владислав Сенкевич (труба) і Павло Третяк (гітара).

http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи