КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Замки Львова
6 - записів, які відповідають запиту
Пропонуєм групові та індивідуальні екскурсії Львовом областю та західною Україною 80969199129
Місто Золочів розташоване за 70 км на схід від Львова, на лівому березі річки Золочівки, притоки Західного Бугу. Перша письмова згадка про село Золочів відноситься до 1427 р. Зручне розташування його - на перехресті торгових шляхів сприяло тому, що село швидко стало містом - важливим торговельним центром Західного Поділля. У 1523 р. Золочів отримав магдебурзьке право. У 16-17 ст. Золочів був значним економічним центром, тут розвивалися ремесла, торгівля, зростала кількість населення. 18 ст. характерне для міста розвитком промисловості. У 1782 р. Золочів став центром округи.
Замок був побудований на найвищому пагорбі Золочева за неоголанським бастіонним типом. В плані фортифікація у формі чотирикутника, по кутах якого бастіони. Побудовані з каменя мури, з середині укріплені земляним насипом, що не давав гарматним ядрам пробивати стіни. Бастіони та стіни були обладнанні гарматами. На подвір'я фортеці можна було попасти через браму по підвісному мості, а також коли міст піднімався і закривав браму через підбрамний вхід.Золочевський замок будувався як оборонно-житловий комплекс, хоча саме ці властивості він виконував до 30-их рр. XVIIIст. Палац Собеських мав все для нормального в нашій сучасній уяві проживання. Система опалення була продумана так, що втрат тепла практично не було, стіни тримали тепло, яке подавалося в кімнати по чотирьом димовим каналам, що велися від камінів та печі. На XVIIст. замок відрізнявся справжньою розкішшю. Також працюэ зараз реєстравроаний Китайский дворец. Прекрасна давня легенда Золочівського замку пов’язана з двома таємничими каменями. Їх знайшли поблизу Золочева, у глухому лісі. Люди казали, що біля тих каменів чіпляється блуд. На них є різьба орієнтовно кінця 14 — початку 15 ст. Власне, тому їх і привезли до замку.
На сірому тілі цих велетнів відвідувачі охоче розглядають «вирізані» невідомою мовою літери, які дійшли до нас із глибини століть. Ще невідомий художник зобразив на кам’яному полотні якісь давні символи — два вінки, терновий і з живих квітів, які переплелися, мов дві обручки, та просвердлив в одному з каменів дуже акуратну дірочку. Кажуть, якщо маєш потаємне бажання і хочеш, аби воно здійснилося, потрібно покласти до тієї дірочки палець, подумати про бажане і швидко повернути палець довкола осі.
Працює з 10-00 до 16-30 понеділок - вихідний
Фірма «Легенди Львова» пропонує свої послуги як для тих, хто давно закоханий у Львів і знає про нього багато,так і для тих, хто приїхав сюди вперше. «Легенди Львова» готові відкривати це місто ще й ще разом з Вами. Ми хочемо розповісти історії Львова - міста сплячих левів та запропонувати Вам цікаві екскурсії Львовом з тими, хто любить і знає це місто, для кого кожна вулиця, кожний будинок - це жива історія, невіддільна від дня сьогоднішнього. Ви можете замовити індивідуальну екскурсію по Львову - та дізнатись найколоритніші легенди Львова!
Ми пропонуємо Вам політати і насолодитися свободою польоту, прогулятися в супроводі вітру в хмарах безкрайнього неба. Ми пропонуємо Вам, на Ваш вибір, політ над Олеським замком, політ над Свіржським замком, політ над Підгорецькім замком, а також подорож над мальовничими просторами Західної Україні. Організація індивідуальних і групових турів. Обслуговування в привязному режимі весіль, ювілеїв і корпоративів. Подаруйте сертифікат близьким і Ви зробите свято оригінальним і незабутнім. Телефон: 067 794 55 33, www.leofly.com.ua, victor_n@meta.ua
Якщо ви їхатимете Київською трасою від Бродів до Львова, то перед Олеськом з правого боку побачите на 50-метровому пагорбі Олеський замок, один з найгарніших замків Східної Європи.Знаходиться замок на відстані 70 км. від Львова.
Якщо їхати по шосе з Бродів на Львів, то відразу ж за Ясеновом погляд подорожніх привертає величний силует старовинного замку, який видніється на вершині гори. Це і є знаменитий колись в усій Європі, а тепер призабутий Підгорецький замок — гордість «Золотої підкови» замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел і парк. У селі Підгірцях , одразу ж при дорозі, бачимо закинутий костел Святого Йосифа, збудований у вісімнадцятому столітті. Обов’язково зупиніться і огляньте його. Ця казкова пам’ятка без перебільшення могла би бути однією з окрас будь-якого європейського міста. Від костела алеєю, через яблуневий сад, що був колись частиною парку, потрапляємо в один з найгарніших українських замків. Підгорецький замок був споруджений у сімнадцятому столітті французьким інженером Бопланом. А триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля. Уперше у 1445 р. згадане в актах Бродських дворище Батиїв у селі Підгірці. Можливо, це латинська назва укріплення на Підгорецькій горі.Прикрашали палац та замковий костел відомі скульптори і художники. Деякі з цих робіт зараз можна побачити в Олеському замку, музеях Львова. Тут була чудово оздоблена їдальня – величезний зал, прикрашений портретом гетьмана Конецпольського на стелі і цілою серією портретів державних і духовних діячів (разом 72 портрети), а також інші твори мистецтва. Чорний мармуровий стіл, перевезений з Олеська, на якому хрестили короля Яна ІІІ, більярд і стародавнє фортепіано - список раритетів можна було б продовжити. Були в замку кармазинова кімната, а також китайський, золотий, дзеркальний, мозаїчний, зелений кабінети. Усі цінності, що зберігалися в кабінетах і залах, відповідали їх назвам. Крім цього, в замку був арсенал, величезна бібліотека та архів. Окремо зберігалися особисті речі короля Яна ІІІ Собєського і трофеї, здобуті у битвах Вацлавом і Северином Жевуськими. На початку ХХ ст., коли власниками замку Сангушками була проведена ґрунтовна реставрація палацу, в ньому почав діяти музей. В 1940 р. Підгорецького замку було передано Львівському історичному музею. Під час Другої Світової війни споруда сильно постраждала.Зараз триває розчищення залів від пізніших перебудов та надання їм первісного вигляду. Згідно планів Львівської картинної галереї замок повністью відновлять до кінця 2007 р.
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи