КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 26.8500 27.0500
EUR 30.1000 30.4000
RUB 0.3400 0.3900
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Робота у Львові
21 - записів, які відповідають запиту
Пошук роботи в Україні. Більше 20000 актуальних вакансій від роботодавців. Тільки перевірені вакансії без шахраїв і мережевого маркетингу. Швидкий пошук роботи в Україні в цікавому вас місті. Розумний пошук з підказками, багато авторських статей у допомогу здобувача для складання резюме та проходження співбесіди.
Пошук персонала та працевлаштування . Рекрутінг. Маркетингові послуги.
Наша агенція займається підбором персоналу та пошуком роботи і працевлаштуванням у Львові та Західному регіоні України з 2003 року. У нас Ви завжди знайдете велику кількість актуальних вакансій та найцікавіших резюме.
Шановні роботодавці, якщо Вас цікавить новий персонал, пошук працівників, рекрутинг чи head hunting ми завжди з радістю Вам допоможемо.
Шановні пошукачі роботи, за допомогою кадрового агентства Гарант Ваше резюме завжди потрапить до найкращих фірм роботодавців, що призведе до найшвидшого працевлаштування.
Агентство Гарант пропонує проведення маркетингових та консалтингових досліджень ринку у Львові та області, послугу “таємничий покупець”.

Адреса Городоцька 106
т. (067)802 34 67
www.ka-garant.com.ua
E-mail: кa-garant@ukr.net
  Кадрове рекрутингове агенство Гарант
Кадрове рекрутингове агентство Гарант вітає Вас . Наша агенція займається підбором персоналу та пошуком роботи і працевлаштуванням у Львові та Західному регіоні України з 2003 року. У нас Ви завжди знайдете велику кількість актуальних вакансій та найцікавіших резюме. Шановні роботодавці, якщо Вас цікавить новий персонал, пошук працівників, рекрутинг чи head hunting ми завжди з радістю Вам допоможемо.
` Шановні пошукачі роботи, за допомогою кадрового агентства Гарант Ваше резюме завжди потрапить до найкращих фірм роботодавців, що призведе до найшвидшого працевлаштування.
м. Львів вул. Городоцька, 106
т (067)802 34 67
www.ka-garant.com.ua
E-mail: ka-garant@ukr.net
Роботу сьогодні шукають не стільки по оголошеннях у газетах чи на вулицях, скільки на сайтах працевлаштування в Інтернеті. Тут можна вибрати вакансії за будь-яким напрямком, шукати роботу в конкретному регіоні. Які ж галузі вважаються найбільш популярними на сьогодні серед роботодавців Західної України?
В международную компанию "FFI", которая специализируется на экономии топлива и экологической безопасности, приглашаются сотрудники: маркетологи, менеджеры по персоналу, менеджеры по продвижению продукта. Перспектива каръерного роста и личного развития. Требования: коммуникабельность, пунктуальность, легкообучаемость. Тел.: 8-063-622-47-44, 8-096-281-32-65, 8-096-281-32-64
*Пошук та підбір кваліфікованого персоналу *Assessment center *Професійне та психологічне тестування *Підтвердження рекомендацій *Навчання персоналу *Діагностика персоналу *Маркетингові дослідження з використанням системи «TouchPoll» *Дослідження «Таємний покупець” *Адрес: м. Львів, вул. Смаль-Стоцького 15 *Телефони: 8(032)2393740, 8(032)2393741 *e-mail: macro@svitonline.com *www.macro.com.ua
Відстрочення платежів по кредиту, реструктуризація заборгованості; - отримання кредитних канікул; - розробка та супровід схеми урегулювання фінансових відносин досудове врегулювання спірних ситуацій по кредиту; - складання позовної заяви, ведення справи в суді, оскарження кредитного договору; - попередження неправомірних дії з боку кредиторів та колекторських служб. http://www.antikolektor.narod.ru 007-gov@rambler.ru,8-098-457-33-15.
вул. Чайковського,8/8 тел. 72-45-21
Послуги з письмового та усного перекладу з/на більшість європейських мов, а також китайську, японську, арабську, іврит, латинську та інші. Нотаріальне засвідчення перекладів, легалізація документів, проставлення апостиля у Міністерстві юстиції та Міністерстві закордонних справ України. www.polyglot-lviv.com
Рекрутингове агентство «Вакансії» - підбір персоналу середньої та ТОП-ланки, а також вузькокваліфікованих спеціалістів. тел. +38 032 2953980 personal@vacancy.lviv.ua www.vacancy.lviv.ua
1 2 3
EMPYREAL БЮТІ ЦЕНТР, ЛЬВІВ
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи