КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Кадрові агенства Львова
6 - записів, які відповідають запиту
Пошук персонала та працевлаштування . Рекрутінг. Маркетингові послуги.
Наша агенція займається підбором персоналу та пошуком роботи і працевлаштуванням у Львові та Західному регіоні України з 2003 року. У нас Ви завжди знайдете велику кількість актуальних вакансій та найцікавіших резюме.
Шановні роботодавці, якщо Вас цікавить новий персонал, пошук працівників, рекрутинг чи head hunting ми завжди з радістю Вам допоможемо.
Шановні пошукачі роботи, за допомогою кадрового агентства Гарант Ваше резюме завжди потрапить до найкращих фірм роботодавців, що призведе до найшвидшого працевлаштування.
Агентство Гарант пропонує проведення маркетингових та консалтингових досліджень ринку у Львові та області, послугу “таємничий покупець”.

Адреса Городоцька 106
т. (067)802 34 67
www.ka-garant.com.ua
E-mail: кa-garant@ukr.net
вул. Чайковського,8/8 тел. 72-45-21
Рекрутингове агентство «Вакансії» - підбір персоналу середньої та ТОП-ланки, а також вузькокваліфікованих спеціалістів. тел. +38 032 2953980 personal@vacancy.lviv.ua www.vacancy.lviv.ua
Робота в Україні. Більше 20 000 реальних вакансій від роботодавців. На сайті WorkNew.info опубліковані тільки перевірені вакансії. Знайди собі вакансію душі. Почни пошук роботи вже зараз. також на сайті зручний пошук, багато статей які допоможуть Вам у складання резюме і вдалого проходження співбесіди.
вул. Водогінна,2/526 тел. 296-71-54
ТзОВ "Макро Консалтинг Груп" працює на ринку України з 2002 року. Основні напрями діяльності: 1. Підбір персоналу 2. Начання персоналу 3. Маркетингові дослідження 4. Дослідження "Таємний покупець"
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи