КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Рекрутингові агенції Львів
4 - записів, які відповідають запиту
  Кадрове рекрутингове агенство Гарант
Кадрове рекрутингове агентство Гарант вітає Вас . Наша агенція займається підбором персоналу та пошуком роботи і працевлаштуванням у Львові та Західному регіоні України з 2003 року. У нас Ви завжди знайдете велику кількість актуальних вакансій та найцікавіших резюме. Шановні роботодавці, якщо Вас цікавить новий персонал, пошук працівників, рекрутинг чи head hunting ми завжди з радістю Вам допоможемо.
` Шановні пошукачі роботи, за допомогою кадрового агентства Гарант Ваше резюме завжди потрапить до найкращих фірм роботодавців, що призведе до найшвидшого працевлаштування.
м. Львів вул. Городоцька, 106
т (067)802 34 67
www.ka-garant.com.ua
E-mail: ka-garant@ukr.net
*Пошук та підбір кваліфікованого персоналу *Assessment center *Професійне та психологічне тестування *Підтвердження рекомендацій *Навчання персоналу *Діагностика персоналу *Маркетингові дослідження з використанням системи «TouchPoll» *Дослідження «Таємний покупець” *Адрес: м. Львів, вул. Смаль-Стоцького 15 *Телефони: 8(032)2393740, 8(032)2393741 *e-mail: macro@svitonline.com *www.macro.com.ua
Львівська консалтингова група з 2001 року займається професійним пошуком та підбором персоналу для міжнародних та українських компаній. Хоча більшість наших клієнтів знаходиться у Львівському регіоні, ми часто заповнюємо вакансії на Закарпатті, у Волинській та Івано-Франківській областях. Наші спеціалізації: виробництво, продаж, маркетинг, адміністрування.
Пошук та підбір персоналу на основне місце роботи. Львівський офіс здійснює пошук та підбір персоналу на території Західної України. Адреса: м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 514 Тел: +38 0322 25 71 54 e-mail: office@lviv.dopomoga.org.ua Керівник: Лазаренко Оксана
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи