КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Медичні центри і діагностичні кабінети Львова
18 - записів, які відповідають запиту
    Приватний медичний кабінет
Приватний медичний кабінет. Гінекологічні послуги. Ультразвукова діагностика. Дубей Наталія Василівна - акушер-гінеколог, лікар узд, кандидат медичних наук. м. Львів, вул. Г.Чупринки, 61.
    Центр здоров’я та краси «Лелека», Львів
Центр здоров’я та краси "Лелека" базує свою діяльність на основах холістичної медицини. Спеціалісти центру поєднали основні складові медицини для виявлення, запобігання і усунення різноманітних проблем організму. Людина сама відповідає за своє здоров’я та життя. Щоб навчитися якісно жити і не хворіти, потрібно вміти розуміти своє тіло та душу. Центр "Лелека" залюбки допоможе Вам навчитись розуміти себе!
   «Гіруда Віта», клініка традиційної медицини
"Гіруда Віта" - це клініка традиційної медицини, яка пропонує традиційний підхід в лікуванні та профілактиці захворювань в комплексі з високопрофесійним обладнанням. Фахівці клініки "Гіруда Віта" допоможуть комплексно дослідити проблему та визначать оптимальний спосіб лікування. В клініці можна зробити комплексну діагностику цілого організму всього лиш за одне обстеження. Тут не лише зекономлять ваш час, а й гарантують результат після лікування.
Авторська школа масажу та альтернативних методів оздоровлення, навчальний центр «СанаВіта» запропонує Вам різні види масажу, а також допоможе Вам у вирішенні внутрішніх і міжособових конфліктів, кризових ситуацій, вікових криз, травм, невротичних і психосоматичних розладів.
   Лікар-дерматолог вищої категорії
Сучасні методи лікування будь яких шкірних захворювань. Надання консультацій та діагностика дорослих та дітей, застосування новітніх косметологічних засобів з догляду за шкірою.
   Науковий інформаційно - консультативний центр СВАРОГ, Львів
Наш центр - це правильне лікування, продовження життя - активне довголіття!
   Приватний гомеопат: Мінаєва Світлана Олександрівна, член Асоціації гомеопатів України
Лікар-кардіолог вищої категорії, гомеопат. Член Асоціації гомеопатів України, член Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI). Закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту в 1977 році. Досвід роботи дільничного терапевта, ординатора терапевтичного, ендокринологічного відділення міської лікарні, лікаря-кардіолога обласного кардіоцентру, міської поліклініки.
   Центр здоров'я родини Людмили Лотоцької-Волкової
Запрошуємо у "Центр здоров'я родини"! Лікарі нашого центру надають широкий спектр медичних послуг з акцентом на ультразвукову діагностику усіх органів та систем, а також експертну ультразвукову діагностику вагітності. Обстежитися і лікуватися у “Центрі здоров’я родини” можуть усі члени сім’ї – від немовлят до людей похилого віку. Наші лікарі – висококваліфіковані, досвідчені спеціалісти, кандидати медичних наук, а в арсеналі Центру – сучасне обладнання. Ми докладаємо усі свої знання та вміння, щоб подбати про здоров’я усіх членів Вашої родини. Будьте нам здорові!
УЗД у Львові в Медик Плюс, пропонує цілий ряд медичних послуг: ультразвукову діагностику всіх органів Тз систем, УЗД вагіних, діагностику та лікування захворювань хребта та багато інших.
  Мережа офтальмологічних клінік «ЛАЗЕР Плюс»
Медичні центри Львів: мережа офтальмологічних клінік «ЛАЗЕР Плюс». Спеціалізація на: офтальмології, мікрохірургії, дитячій офтальмології
У мережі клінік «ЛАЗЕР Плюс» надають широкий спектр офтальмологічних послуг:
• лазерна корекція зору для усунення далекозорості, короткозорості та астигматизму,
• лазерне лікування різноманітних захворювань сітківки, зокрема ускладнень цукрового діабету - діабетичної ретинопатії,
• лазерне та ультразвукове видалення катаракти,
• усі можливі методи лікування глаукоми,
• лікування вікової макулодистрофії,
• діагностика та лікування захворювань ока у дітей.
Окрім надзвичайно складних унікальних мікрохірургічних операцій у клініці «ЛАЗЕР Плюс» також усувають косоокість, різноманітні новоутворення на повіках і рогівці та проводять багато інших хірургічних втручань.
1 2
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи