КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 25.4000 25.6500
EUR 29.5000 30.2000
RUB 0.4180 0.4310
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Медичні центри і діагностичні кабінети Львова
17 - записів, які відповідають запиту
    Приватний медичний кабінет
Приватний медичний кабінет. Гінекологічні послуги. Ультразвукова діагностика. Дубей Наталія Василівна - акушер-гінеколог, лікар узд, кандидат медичних наук. м. Львів, вул. Г.Чупринки, 61.
   «Гіруда Віта», клініка традиційної медицини
"Гіруда Віта" - це клініка традиційної медицини, яка пропонує традиційний підхід в лікуванні та профілактиці захворювань в комплексі з високопрофесійним обладнанням. Фахівці клініки "Гіруда Віта" допоможуть комплексно дослідити проблему та визначать оптимальний спосіб лікування. В клініці можна зробити комплексну діагностику цілого організму всього лиш за одне обстеження. Тут не лише зекономлять ваш час, а й гарантують результат після лікування.
Авторська школа масажу та альтернативних методів оздоровлення, навчальний центр «СанаВіта» запропонує Вам різні види масажу, а також допоможе Вам у вирішенні внутрішніх і міжособових конфліктів, кризових ситуацій, вікових криз, травм, невротичних і психосоматичних розладів.
   Лікар-дерматолог вищої категорії
Сучасні методи лікування будь яких шкірних захворювань. Надання консультацій та діагностика дорослих та дітей, застосування новітніх косметологічних засобів з догляду за шкірою.
   Науковий інформаційно - консультативний центр СВАРОГ, Львів
Наш центр - це правильне лікування, продовження життя - активне довголіття!
   Приватний гомеопат: Мінаєва Світлана Олександрівна, член Асоціації гомеопатів України
Лікар-кардіолог вищої категорії, гомеопат. Член Асоціації гомеопатів України, член Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI). Закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту в 1977 році. Досвід роботи дільничного терапевта, ординатора терапевтичного, ендокринологічного відділення міської лікарні, лікаря-кардіолога обласного кардіоцентру, міської поліклініки.
УЗД у Львові в Медик Плюс, пропонує цілий ряд медичних послуг: ультразвукову діагностику всіх органів Тз систем, УЗД вагіних, діагностику та лікування захворювань хребта та багато інших.
  Мережа офтальмологічних клінік «ЛАЗЕР Плюс»
Медичні центри Львів: мережа офтальмологічних клінік «ЛАЗЕР Плюс». Спеціалізація на: офтальмології, мікрохірургії, дитячій офтальмології
У мережі клінік «ЛАЗЕР Плюс» надають широкий спектр офтальмологічних послуг:
• лазерна корекція зору для усунення далекозорості, короткозорості та астигматизму,
• лазерне лікування різноманітних захворювань сітківки, зокрема ускладнень цукрового діабету - діабетичної ретинопатії,
• лазерне та ультразвукове видалення катаракти,
• усі можливі методи лікування глаукоми,
• лікування вікової макулодистрофії,
• діагностика та лікування захворювань ока у дітей.
Окрім надзвичайно складних унікальних мікрохірургічних операцій у клініці «ЛАЗЕР Плюс» також усувають косоокість, різноманітні новоутворення на повіках і рогівці та проводять багато інших хірургічних втручань.
  Львів: медичний центр НоуХауМед
Медичний центр "НоуХауМед" у Львові створений за принципом об'єднаної комплексної системи, яка забезпечує повну діагностику, лікування і профілактику різних захворювань, що дозволяє пацієнтам медичного центру вирішувати практично всі проблеми, пов'язані з фізичним і психічним здоров'ям людини, в межах одного медичного центру.
Фахівці медичного центру "НоуХауМед" використовують в лікувально-діагностичній роботі ексклюзивні медичні технології: новітні дієві методики,які пройшли багатолітні випробування в Європі, а також найновіші досягнення медичної науки всього світу, які довели свою ефективність і безпеку.
"НоуХауМед" пропонує своїм клієнтам різні програми індивідуального і родинного обслуговування і завжди гостинний прийом для кожного пацієнта!
Для цього ми маємо цілий комплекс різноманітних послуг:
  Медичний центр LONC "VICTORIA", Львів
Медичний центр Львова LONC "VICTORIA" працює з 1994 р. на території України за методикою, захищеною авторським правом, в основі якої покладені знання вегетативної неврології, лімфології, поглибленої фізіології та ін. наук.
Наші досягнення у вегетативній неврології, лімфології не мають аналогів у світі, адже вегетативна нервова система найменше вивчена у світовій медицині і не викладається в жодному медуніверситеті світу й не враховується при діагностиці та лікуванні.
1 2
ночной клуб МЕТРО
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Доставка води Здорова Родина
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи