КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Ветеринарні клініки Львова
6 - записів, які відповідають запиту
   Ветеринарні клініки Львова: Ветеринарна клініка Зоовіт, Львів
Ветеринарна клініка "Зоовіт" пропонує широкий спектр ветеринарних послуг у Львові - від хірургії і онкології до стоматології, щеплень та грумінгу. Персонал клініки з турботою поставиться до кожного пацієнта. Лікуємо кішок, собак, рептилій, папуг, гризунів та інших домашніх тварин.
  Ветеринарні клініки Львова: Ветеринарна клініка Ековет, Львів
Пропонуємо Вам кращі ветеринарні клініки Львова, до яких належить клініка Ековет. Кружель Наталія Павлівна – лікар ветеринарної медицини, понад 20 років досвіду роботи! Ветеринарна клініка Ековет надає цілий ряд послуг: комплексного лікування собак, котів та інших домашніх тварин, консультацію по догляду та утриманню.
 Ветеринарні клініки Львова: Ветеринарна клініка ПРАЙД, Львів
Ветеринарні клініки Львова пропонують великий вибір ветеринарних послуг.
Ветеринарна клініка “ПРАЙД”
Весь спектр ветеринарних послуг
Ми пропонуємо широкий спектр ветеринарних послуг високої якості, та надаємо відповідне лікування для ваших улюбленців, з урахуванням специфіки кожного, окремого пацієнта. Також пропонуємо проведення всіх необхідних заходів профілактики.
 Ветеринарні клініки Львова: Ветеринарна клініка Рекс, Львів
Ветеринар у Львові пропонує широкий вибір ветеринарних послуг, лабораторної та УЗД діагностики, модельної та гігієнічної стрижки, виклик ветеринара.
 Ветеринарні клініки Львова: ТОВ АМПЕРСЕНД ЛТД, ЛЬВІВ
Оптова та роздрібна торгівля ветпрепаратами;широкий асортимент антибактеріальних, антипаразитарних,дезинфекційних засобів від відомих виробників. Продаж родентоцидних та інсектоцидних препаратів. Вакцини,корми, кормові інгредієнти, включаючи амінокислоти, антиоксиданти,та підсолоджувачі та інше.
Ветеринарна клініка АГРОКОРМ - це офіційний представник польської фірми JHJ в Україні, яка спеціалізується по продажі дезинфікуючих засобів ДЕЗОСАН ВІГОР, ТН-4, кормових добавок БАРАЦИД, АЛІОСЕПТ, підкислювачі, надає кваліфіковану консультацію.
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи