КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
фітнес Львів
6 - записів, які відповідають запиту
       Львів фітнес клуби:  Фітнес Форевер
Фітнес клуби "Фітнес Форевер" у Львові для тих, хто прагне вести здоровий спосіб життя, завжди "тримати форму", спілкуватися з однодумцями.
Фітнес клуб Львова «VASIL GYM» - це унікальне місце для активного відпочинку, а також місце для нових приємних знайомств і спілкування. Мета «VASIL GYM» - подарувати Вам відмінний настрій і заряд бадьорості, необхідні для досягнення успіху в житті! Найкращій серед фітнес клуби Львова.
    Спортивний комплекс Гладіатор, Львів
Спортивний комплекс Гладіатор, що знаходиться у Львові був заснований молодими та амбітними людьми 2009 року, яким не була байдужа така актуальна проблема теперішнього суспільства як слабкий розвиток фізичної культури і спорту як в Україні, так і у Львові.
Котигорошко  -  фітнес-клуб, тренажерний зал
Наростити м’язи, зміцнити сухожилля і зв’язки, нормалізувати вагу, попередити захворювання опорно-рухового апарату або зняти стрес допоможуть заняття в тренажерному залі "Котигорошко". Наші тренери знайдуть особливий підхід до кожного клієнта і підберуть спеціальні програми для чоловіків і жінок. Графік роботи: Пн.–Пт.: 09:00–22:00, Сб.: 10:00–20:00, Нд.: 10:00–17:00.
Львів: фітнес клуб «Позитив»
Львів: фітнес клуб «Позитив» - це не тільки набір професійних тренажерів та спортивні тренування, це також і своя філософія, це Ваш позитивний настрій, професіоналізм тренерів та привітний та дружний колектив.
Львів: Фітнес-клуб "Ківі Фітнес"
Ківі Фітнес у Львові робить все заради того, щоб кожна жінка почувала себе здоровою, привабливою та сильною. Тут використовується індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбираємо персональний графік та напрямок тренувань. Завдання кожного співробітника "Ківі Фітнес" не тільки слухати, але й почути, чого саме хоче клієнт. Входить до числа найкращі фітнес клуби Львова.
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи