КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Прикраси залу, оформлення залів
6 - записів, які відповідають запиту
  Прикраса залу Diamant-Deko, Львів
ДІАМАНТ-деко. Вишукані тканини та квіти - це унікальний матеріал, щоб перетворити звичайну залу на святкове і чарівне місце для Вашого весілля!
Кулька "Сюрприз", Львів
Додайте веселощів до Вашого свята, придбайте велику кульку "Сюрприз", діаметром 90 см, наповнену маленькими (120 шт.) кульками і конфеті! Вона розривається і маленькі кольорові кульки наповнюють приміщення. Подаруйте радість собі і дітям на Вашому святі!
Небесні ліхтарики, Львів
Подаруйте собі та своїм гостям незабутні враження і зробіть свято цікавим і оригінальним - запустіть небесні ліхтарики і не забудьте загадати бажання! Ліхтарик буде летіти протягом 25-30 хвилин, і протягом цього часу підніметься на висоту 200-500 метрів. Ви можете замовити ліхтарики різних форм та кольорів: білі, жовті, зелені, червоні, оранжеві, фіолетові, блакитні, рожеві.
Оформлення залів тканинами, весільна флористика, подарунки ручної роботи, Львів
Зробіть Ваше свято вишуканим та цікавим, оформивши його тканиною і квітами на Ваш смак. Пропонуємо оформлення залів весільною флористикою (букети для наречених, бутоньєрки, оформлення квітами весільного столу та залу), живі й штучні пелюстки троянд, підсвічники і канделябри, чохли для стільців, весільну поліграфію, декорування тканиною залу.
Прикраси залу Line-studio, Львів
- Комплексне оформлення залів тканинами і квітами.
- Прокат атласних чохлів на стільці, спідничок на столи.
- Різноманітні елементи декору, ковані стійки підсвічники і вази.
- Оформлення виїзної церемонії одруження.
Ручна пневматична  конфеті хлопушка у Львові
Для прикраси Вашого весілля пропонуємо велику пневматичну хлопавку завдовжки в 60 см. Хлопавка вистрілює легкі паперові серця і штучні пелюстки на висоту до 10 метрів, що плавно опускаються. Хлопавку можна застосовувати як на вулиці, так і в приміщенні. Додайте феєричності до Вашого свята з допомогою хлопавок!
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи