КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
фото, відеозйомка
7 - записів, які відповідають запиту
K-Studio, Львів
Залиште собі на пам'ять приємні спогади про Ваші свята. K-Studio пропонує відео та фотопослуги для весілля, ювілеїв, хрестин та інших урочистостей. Відеозйомка в HDV з записом на Blue-ray, або на Ваші носії - HDD, Flash.
Video-Photo Studio “PAN”, Львів
Збережіть приємні і незабутні спогади про Ваше свято за допомогою Video-Photo Studio “PAN”. Ми гарантуємо якісну відео та фотозйомка весіль та інших урочистих подій, оскільки у нас використовується система стабілізації та професійна техніка.
Vincent studio, Львів
Зробіть своє свято незабутнім! Vincent studio пропонує усі види відеопослуг. Оригінальний підхід до кожного клієнта і все за Вашим бажанням. Сучасні технології, якісні й чуттєві фото і відео.
Весільний фотограф Вікторія Істоміна, Львів
Весільний фотограф Вікторія Істоміна
Креативне та нестандартне фото, для тих хто насправді любить фото!
Висока якість і творчий підхід, переконаєтеся в цьому самі!
Будь-який вид зйомки, фото-книги, слайд-шоу, банерні фото!
Виготовлення календарів, афіш, фото-кружок!
Весільний фотограф Львів - Магдалена Дзюбенко
Будьте спокійні, я фотографувала достатньо весіль щоб підказати, де кріпити бутон'єрку чи стати тамадою, коли батьки розгубляться вдома на благословінні. Я ціную творчі та емоційні кадри, а ще мене тягне до фешн. Якщо ви хочете інші фотографії ніж середнє серед ваших знайомих, якщо вам також подобаються фото з дрона, ви цінуєте фотографії, які можна відправляти одразу на друк у Vogue - нам по дорозі.
Відеозйомка SNAPshot, Львів
Зробіть Ваше свято досконалим з відеостудією SNAPshot. Професійний відеограф пропонує Вам недорогу, якісну та професійну відеозйомку у Львові та області. Зйомка відбувається HDSLR камерою у FULL HD.
Фото студія Studio Inspiration, Львів
Фото салон Studio Inspiration у Львові пропонує якісну фото зйомку видатних подій в житті. До Ваших послуг робота професійних фотографів високого рівня, обробка та художнє оформлення фотографій.
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи