КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Весільна фотозйомка, відеозйомка у Львові
4 - записів, які відповідають запиту
  Львів: Весільний фотограф Вікторія Істоміна
Весільний фотограф Вікторія Істоміна
Креативне та нестандартне фото, для тих хто насправді любить фото!
Завжди висока якість і творчий підхід, переконаєтеся в цьому самі!
Будь-який вид зйомки, фото-книги, слайд-шоу, банерні фото!
Виготовлення календарів, афіш, фото-кружек!
Львів: весільний фотограф:
Пономарьов Микола Михайлович

Фотоальбом Вашого весілля – це можливість знов і знов згадати і відновити у пам’яті всі незабутні миттєвості цієї надзвичайної події. Досвід, професійні знання, художній смак – це запорука того що портрет молодят, рідних і друзів, зйомка в загсі, храмі, прогулянка містом, перший танець – ніщо не залишиться по за увагою фотографа.
Весільний фотоальбом класичного типу – це фоліант італійського або німецького виробника вартістю від 20 до 80 у.о. (в залежності від матеріалу обкладинки, кількості листів, дизайну та розміру). Фотовідбитки наклеюються у фотоальбом за допомогою спеціальних самоклеюючих кутиків. Найбільш виразно виглядають альбоми з фотографіями розміром 18 х 24, 24 х 24, 24 х 30 см.
Вигляд Фотоальбому, порядок розміщення фотографій, їх розмір, Ваші побажання та інші деталі узгоджуються під час зустрічі з фотографом у зручний для Вас час.
Зробіть Ваше свято досконалим з відеостудією SNAPshot. Професійний відеограф пропонує недорогу, якісну та професійну відеозйомку у Львові та області. Зйомка відбувається HDSLR камерою у FULL HD
Залиште собі на пам'ять приємні спогади про Ваші свята. K-Studio пропонує відео та фотопослуги для весілля, ювілеїв, хрестин та інших урочистостей. З 2011 року відеозйомка в HDV з записом на Blue-ray або на Ваші носії - HDD, Flash.
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи