КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
інтернет
15 - записів, які відповідають запиту
Безпровідний інтернет (Wi - Fi) для Ваших клієнтів - це вже не конкурентна перевага, а невід'ємна складова послуг. Ми допоможемо Вам якісно надавати такого роду сервіс, та при цьому отримувати додаткову вигоду для Вашого бізнесу. iWi-Fi (www. iwi - fi. com) - Це рішення, яке дозволить Вам легко та швидко організувати безпровідний інтернет-доступ для Ваших клієнтів, затративши при цьому мінімум зусиль, та отримати додаткові можливості.
Весь комплекс заходів зі створення сайту, запуску, підтримки та просування завжди до послуг Замовника: • розробку технічного завдання на створення сайту • створення оригінального дизайну сайту • програмування функціональних модулів сайту (система управління, пошук, форуми, голосування і т.д) • інтеграцію дизайну з програмним забезпеченням • налагодження і тестування сайту • первинне наповнення інформаційними матеріалами замовника • базова оптимізація сайту під пошукові системи • розміщення сайту в інтернет строком на 1 рік • реєстрація сайту в рейтингу й основних пошукових системах Google.com і Yandex.ru • допомога в підборі інформації для сайту • послуги копірайтера та фотографа Контакти: м. т. 80676712555 — Федір icq 364955290 www.strong.lviv.ua office@strong.lviv.ua
Львівська студія веб-дизайну "SANAO" пропонує послуги-створення сайтів, розкрутка та підтримка сайту, редизайн, копірайтинг. Розробка банерів flash та gif.
Розробка веб сторінок різної категорії складності від сайта-візитки до інтернет-магазину, хостинг, реєстрація доменного імені. Графічний дизайн , розробка фірмового стилю.
Розробка веб сторінок різної категорії складності від сайта-візитки до інтернет-магазину, хостинг, реєстрація доменного імені. Графічний дизайн , розробка фірмового стилю.
Дизайн-студія UA-NET.INFO пропонує професійну розробку веб-сайтів, дизайн, ретуш зображень та кольорову корекцію, повний і частковий редизайн сайтів, хостинг (розміщення сайту), реєстрація доменного ім‘я, пошукову оптимізацію, розкрутку і просування веб-сайту, створення вашого бізнесу в Інтернет.
розробка сайтів любої складності (сайт-візитка, інтернет-магазин, корпоративний сайт, портал, аукціон, промо-сайт, індивідуальний сайт) Дизайн-студія «WEB-Strong» - студія, яка надає якісні послуги з дизайну, редизайну, створення та програмування сайтів, крім того, ми забезпечуємо підтримку, оптимізацію і просування сайтів. Наша молода компанія швидко розвивається і складається з креативних, цілеспрямованих професіоналів. Ми розглянемо будь-яке замовлення і запропонуємо Вам оптимальне рішення для Вашого бізнесу. Ваш сайт стане віртуальним обличчям Вашої компанії і джерелом прибутку. Ваш сайт - це наша РЕПУТАЦІЯ! http://www.reklama-lizo.lviv.ua/services/wide-print/default.htm WWW: strong.lviv.ua ICQ: 364955290 Львів, вул. Селянська, 17/5 Федір Беген тел.: 067-67-12-555 тел.: 067-850-1778 тел.: 242-50-65 e-mail: office@strong.lviv.ua ICQ: 364955290 Деякі з наших робіт: http://peredmistja.lviv.ua/ http://reklama-lizo.lviv.ua/ http://kapelanstvo.com.ua/ http://prokat.lviv.ua/ http://agrobud.lviv.ua/ http://profitm.com.ua/ http://dom2you.com.ua/ http://minimarket.lviv.ua/ http://rio.lviv.ua/ http://vidjmochka.reklama-lizo.lviv.ua/ http://earth.lviv.ua/ Інше: Вартість за кожним проектом розраховується нашими менеджерами окремо. Сайт-візитка Об’єм сайта: 1 стрінка Термін виконання: 5-10 днів. Сайт-візитка дозволяє відвідувачеві скласти певну думку про Вашу компанію. Завдання веб-сайту - презентувати компанію, товар, послугу в мережі Інтернет. Створення сайта-візитки дає можливість фірмі представити інформацію про себе. Сайт – економ Об’єм сайта: до 10 сторінок Термін виконання: 10-15 днів. Сайт-економ – це найкраще рішення для малого бізнесу, він дає можливість якісно і в повній мірі донести інформацію про компанію до споживача. Даний веб-сайт включає в себе до десяти сторінок, що позволяє розмістити більше інформації ніж сайт-візитка , а в умовах малого бізнесу це може бути вся необхідна інформація про компанію, її товари, послуги, і.т.д. Бізнес-сайт Об’єм сайта: до 25 сторінок. Термін виконання: 10-15 днів. Бізнес-сайт - це чудове рішення для середнього бізнесу.
Веб-дизайн, Баннерна реклама, Пошукова реклама, Просування сайтів,Контекстна реклама, Редізайн сайту.
Компанія "ІнТех" допомагає львівським фірмам просунути бізнес в інтернеті. Створення веб-сайтів, веб-дизайн, пошукова оптимізація, інтернет реклама.
Львівська студія веб-дизайну пропонує створення веб-сайтів у м. Львові та області. Розкрутка та підтримка сайту.Редизайн та копірайтинг.Розробка логотипу та виготовлення банерів. http://www.sanao.com.ua тел.+380985705280 Оксана
1 2
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи