КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
інтернет
15 - записів, які відповідають запиту
Наша діяльність полягає в автоматизації бізнес-процесів. Найпопулярніший інструмент для вирішення цієї задачі – програма 1С. Це найдоступніший спосіб вирішення проблем з обліком. Наші досвідчені спеціалісти допоможуть Вам обрати під Ваші потреби найоптимальнішу конфігурацію 1С та впровадити її на Вашому підприємстві. Також ми можемо розширити її функціональність, якщо типового функціоналу недостатньо. Досвід наших впроваджень Ви можете оцінити на сайті: http://www.mercury.lviv.ua/rozrobky.html. Ціни на нашу роботу вимірюються в годинах і становлять 125 грн./год. без ПДВ. При покупці програми ми надаємо 6 годин безкоштовного навчання. Написання звітів для типових конфігурацій оцінюється від 1 до 7 годин, в залежності від складності. Для вирішення глибших проблем з обліком можливий виїзд спеціаліста та підготовка комерційної пропозиції.
Реклама на сайті http://prostochat.org.ua Розташування реклами на головній сторінці, форумі у фотогалереї та інформації про користувачів. Щодня сайт відвідують в середньому 4 000 користувачів. Переважно українська аудиторія віком 14 - 23 роки. Рекламним агенціям можливі знижки при замовленні реклами на термін понад 30 днів або 50 000 показів Звертатись prosto.reklama@gmail.com
Дизайн студія Perfect City. Створення сайту, інтернет-магазину. Розробка логотипу, фірмового стилю, презентацій. Графічний дизайн м. Львів, вул. Сихівська, 19 (097) 967-48-82, (050) 704-61-48 http://design.pustovit.com info@pustovit.com.ua
Ми займаємось розробленням і створенням різноманітних мультимедійних трейнінг та навчальних програм, вебсайтів та ігор на основі технології flash.
Webicom – студія дизайну. Наші послуги: створення сайтів будь-якої складності, розробка графіки, розкрутка сайтів та інші.
1 2
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи