КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
реклама
152 - записів, які відповідають запиту
Розробляємо логотип, слогани, фірмовий стиль, сувенірну продукцію. Створюємо, розміщуємо та розкручуємо інтернет-сторінки. Розплановуємо комплексні рекламні кампанії.
реклама, широкоформатний друк
брендінг, неймінг, розробка ТМ, графічний дизайн, веб дизайн, поліграфія, сувенірка, візуальна реклама
На сьогоднішній день РА "Мегаклас" це: Стабільна та ефективна реклама на транспорті: реклама на бортах та у салонах громадського транспорту; брендування автомобілів; виготовлення та втілення оригінальних макетів для різних моделей кузова (від автобуса до цистерни).
Яскрава та ефективна зовнішня реклама: виготовлення та встановлення рекламних щитів типу "Білл Борд"; оренда рекламних площ на щитах, розташованих у м. Львові та Львівській обл.; перетяжки над проїжджою частиною; дорожні вказівники та світлові касетони, розміщеня вздовж пожвавлених вулиць та автодоріг, виносні щити; проектування та виготовлення нестандартних рекламних конструкцій.
Ефективна світлова реклама: усі види робіт з різними видами пластику, дібонду, неонових трубок, дюралайту, світловодів; багатий досвід монтажних робіт; оригінальні дизайнерські та інженерні вирішення. Вакуумне формування - яке дає можливість отримувати опуклі об'ємні вироби з пластику. Лазерна порізка - забезпечує ідеальні краї порізів на усіх видах пластику. Новий вид реклами в стерео-варіоформаті - ця новинка дає унікальну можливість створювати різноманітні псевдооб'ємні, просторові, динамічні та варіативні зображення. Впровадження цієї технології не лише підвищує ефективність візуальних рекламоносіїв, але й збільшує продуктивність використання рекламної площі.
Брандмауери. РА "Мегаклас" першою у Львові освоїла виготовлення та монтаж брендмауерів великих рекламних площин, розміщених на переважно глухій та рівній стіні. Можливості такого виду реклами обмежує лише фантазія дизайнера та фінансові можливості замовників. Строк служби таких рекламоносіїв вимірюється, на відміну від поліграфічних плакатів, не місяцями а роками. Різноманітні поліграфічні послуги. Якісний широкоформатний друк. Реклама в інтернет
Адреса:м.Львів, вул.Городоцька,174
Телефон:(032) 247-35-32 Факс:(032)245-11-24
е-Майл:info@megaclas.ua
пл. Міцкевича,8
Телефон:240-38-66
ПРОПОНУЄМО комплексне ВИГОТОВЛЕННЯ: НАЙШИРШИЙ В РЕГІОНІ асортимент сувенірної продукції - ручки, запальнички, бейджі, значки, брелоки, магніти, текстиль, кераміка, подарункові набори. - Нанесення методом тамподруку на сувенірну продукцію ( ручки, запальнички, та ін). - Нанесення методом шовкотрафарету на текстиль ( футболки, кепки, шарфи, куртки та ін.) а також пошиття корпоративного одягу. - Нанесення методом деколь на кераміку ( горнята, бокали,та ін). - Виготовлення поліетиленових та паперових пакетів. - Поліграфічних , корпоративних та металевих значків, нагороди, кубки. - Сувенірних сірників - пошиття спецодягу - корпоративні прапори та прапорці - Сувенірні магніти ( плоский магніт, магнітний блокнот, смолястий магніт, акриловий магніт, магнітний пазл, магнітна фоторамка). -Тиснення на щоденниках, гаманцях, блокнотах та ін. - Поліграфічні послуги : буклети, календарі, конверти, візитки, флаєра, фірмові бланки, каталоги. - Виготовлення зовнішньої реклами: світлові вивіски, касетони, штендери, аеродизайн. - рекламно-торгівельне обладнання для виставок (індивідуальне виробництво та замовлення) - оренда білбордів в Зах.регіоні (Франківськ, Калуш, Миколаїв, Пустомити, Львів, Закарпаття) - BTL, організація акцій, дигустацій, тощо. НАЙНИЖЧІ ЦІНИ В РЕГІОНІ !!! ШВИДКО ТА ЯКІСНО!!! Доставка по Україні! Ми готові надати ВАМ консультацію та запропонувати Вам те, що потрібно в найкоротший термін, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ в цьому!!!
Розміщення реклами в газетах України, розробка веб дизайну, візиток, банерів, плакатів. Реклама в 67 газетах України за 75 гр. Розміщення рекламного блоку в 67 газетах за 1700 гр.
Ефективне розміщення реклами у приміщеннях на власних інформаційних стендах (вокзали, торгові центри, готелі, бізнес-центри). Реклама на залізничному транспорті (візитки, буклети безпосередньо в купе у фірмових візитницях "РеклаМіст", плакати у вагонах, зовнішнє брендування вагонів). Зовнішня та медіа реклама. Виготовлення друкованої рекламної продукції. Консультування з питань розміщення реклами. Вигідні пропозиції компаніям з невеликим рекламним бюджетом
вул. В.Великого,5а
Телефон:297-47-77
Креативне агенство. Брендінг та розробка креативних рекламних кампаній. вул.Стороженка 12 офіс 84 тел/факс 032 2395541 тел. 8 067 3135236 email: info@vitamin-advertising.com http://www.vitamin-advertising.com/ua/
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Ваша реклама
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи