КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Паби Львова
6 - записів, які відповідають запиту
    Паб «Лінивий пес», Львів
Кращі паби Львова гостинно відкривають двері для всіх своїх гостей і відвідувачів. Паб «Лінивий пес» — це оригінальний паб, який знаходиться в центрі міста і представляє собою свято людської фантазії, прекрасного дозвілля та відмінного настрою. Інтер’єр пабу оформлений в стилі «собака — друг людини»: з багатьма фотографіями та картинами, на яких зображено собак.
   Паб-ресторан «Чорний Кіт», Львів
Паб «Чорний Кіт» — це відмінний заклад, який претендує на звання кращого місця для приємного і цікавого відпочинку у Львові. Паб «Чорний Кіт» - з дорогим та розкішним інтер’єром, бездоганним обслуговуванням, продуманим та смачним меню, найширшим спектром послуг та доступними цінами.
 Львів, паб Ліверпуль
Паби Львова завжди відкриті для всіх любителів приємного відпочинку. Liverpool English Pub - справжній англійський паб що розташований в центральнiй частині Львова. м. Львiв, вул. Кулiша, 31
тел. 243 55 66
Паби Львова: паб За кулісами
Ви обов'язково повинні відвідати один з найоригінальніших закладів Львова - паб "За кулісами". Він єдиний має абсолютну атмосферу пабу. Вас очікує простий, але цікавий цегляний інтер'єр, недорогий захоплюючий більярд та кращі сорти пива.
паби Львова: паб Корзо
Запрошуємо відпочити до львівського пивного пабу "Корзо", де Ви можете випити пива, ірландського віскі, скуштувати алкогольний коктейль та каву, розслабитися під приємну музику, подивитись футбол, добре та смачно поїсти. Також тут можна організувати романтичні і ділові зустрічі.
Паб "Тайм-Аут" у Львові пропонує гостям відпочинок у затишній атмосфері. Тут Ви зможете переглянути кращі футбольні матчі по супутниковому та кабельному телебаченні, спробувати свіже живе пиво та квас, смачну кухню. Також тут можна замовити комплексний обід всього за 19 грн. (перше блюдо, друге блюдо, салат, хліб).
1
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи