КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Ресторани Львова
83 - записів, які відповідають запиту
    Ресторан «Старий Рояль», Львів
Ресторан «Старий Рояль» знаходиться в самому центрі Львова, на вулиці Ставропігійській 3, поруч із площею Ринок. Гостинний ресторан з 25-річним досвідом пропонує Вам скуштувати страви смачної української та європейської кухонь! Поєднання в інтер’єрі темного дерева та м’якого теплого світла, а також класичних атрибутів – свічників, вишуканого посуду, багатих квіткових композицій – навіює найкращі відчуття, які виникають, коли Вас приймають як шанованого гостя. “Старий рояль“ запрошує Вас на обіднє меню. Якщо Ви бажаєте провести час у приємному товаристві, не турбуючись про сторонні погляди – до Ваших послуг світлий затишний VIP-зал на 10 осіб. Банкет у ресторані на 70 осіб пройде на найвищому рівні та з найкращими емоціями і враженнями. Ресторан “Старий рояль” створює для вас чудову музику затишку та гостинності і чекає щоденно з 11:00 до 23:00. Приходьте до нас з близькими, друзями та рідними! Тут завжди раді Вас вітати!
    Ресторан Казанова, Львів
Ресторан "Казанова" розташований в центрі Львова, поруч з площею Ринок, у тому ж будинку, в якому Джакомо Казанова ночував 1776 року. Ресторан "Казанова" - це ресторан з вишуканими страви європейської та авторської кухонь. У нас Ви завжди зможете чудово відпочити в приємній і затишній атмосфері ресторану в будь-який зручний для Вас час.
   Ресторан ПЕКІН, Львів
Ресторан китайської кухні у самому серці старовинного європейського міста! Вас не залишить байдужим традиційно-витончена атмосфера, гідна самих імператорів. Для Вас готують найкращі майстри із самого Китаю оригінальні страви.
   Ресторан “Високий замок”, Львів
До Вашої уваги найкращі ресторани Львова. Серед таких ресторан “Високий замок”, який розташований у Львові, в історико-заповідній території однойменного парку. Комплекс ресторану складається з 4-ох залів: з Білого залу (вміщає до 200 чол.), Класичного залу (вміщає 100 чол.), Гетьманського залу (вміщає до 20 чол.), і залу Данила Галицького (вміщає до 10 чол). Організація і проведення бенкетів, весіль, корпоративів, сімейних свят, ювілеїв.
   Ресторан «Червона Рута», Львів
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ