КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Ресторани Львова
83 - записів, які відповідають запиту
Ресторан «Шекспір», Львів
Приготування їжі – це мистецтво, осягнути його глибину може не кожен. І лише у Нас Ви пізнаєте всю глибину насолоди і станете не тільки глядачем, а й справжнім гурманом у безмежному театрі страв, де мрії стають реальністю, а дух старої Англії оживає у кулінарних шедеврах. Дозвольте відпочити своїй душі. Вам треба тільки завітати до нас і всі життєві турботи залишаться за кам'яним муром.
Ресторан-клуб «PartyFon» – це розкішний ресторан із приголомшливим інтер’єром та авторською кухнею, та вночі – це яскравий клуб із цікавими програмами щотижня. Запальні тематичні вечірки за участі найрізноманітніших гостей, неповторний музичний супровід від жіночого кавер-бенду «PartyOn» ...
Ресторани Львів: Бар Таємна гільдія, Львів
Бари Львова: бар "Таємна гільдія" - об'єднає усіх охочих зануритися в епоху лицарських турнірів і проникнутися атмосферою середньовіччя!! Інтер'єр закладу виконаний в романському стилі, що характеризується поєднанням каменю, дерева, металу та матерії: під кам'яними арочними склепіннями розвішані зброя та лицарські обладунки, балки під стелею тримають важкезні ковані люстри, дерев'яні меблі простих геометричних форм. Напівтемрява, розвіяна тьмяним світлом свічки і пісні, виконані церковними гласами...створюють загадкову таємничу обстановку.
вул. Тернопільська,8
вул. Ставропігійська,3
вул. Пекарська,28
вул. Кн.Ольги,116
Хочете гарно провести час? Завітайте у РЕСТОРАН "СЬОМЕ НЕБО". Тільки у нас - обіди, банкети, ювілеї чи романтичні побачення, а затишна атмосфера, приємна музика та аромат кави зробить їх незабутніми. Ми чекаємо Вас.
Ресторан - затишне місце для проведення банкетів, вечірок, корпоративів, весіль, романтичних зустрічей, сімейних обідів, та просто відпочинку.
вул. Кузневича,16а
1 2 3 4 5 6 7 8 9
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи