КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Екскурсія «Підземелля стародавнього Львова»

Екскурсія «Підземелля стародавнього Львова»
Підземелля Аптеки-музею, Домініканського монастиря та Преображенської церкви

Шанувальників старовини запрошуємо зануритися в таємничий світ трьох найцікавіших львівських підземель. Ви зможете побачити підземелля колишнього костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, в які Ви потрапите через барокові ковані двері, оглянете рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.). А от привид Чорного монаха, зможуть побачити лише найуважніші туристи.

Також ми побуваємо у підземеллях церкви Преображення Господнього. Тут знаходяться найбільші за розмірами підземні зали із нині доступних підземель у Львові. На місці нинішньої церкви Преображення Господнього колись був костел ордену тринітаріїв, який займався викупом християн із неволі в ісламських країнах. За часів тринітаріїв тут відбувались поховання, які однак до сьогодні не збереглися. Зате можна побачити частини муру, на яких, згідно з легендою, лишили сліди своїх кігтів дикі звірі.

І наостанок ми відвідаємо підземелля Домініканського монастиря. Вчені припускають, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. Тут ми побачимо келію монаха-аскета і зал катувань, а також дізнаємось про таємничі історії людей, пов’язаних із цим підземеллям.

Тривалість: 3 год.
Вартість: при попередній оплаті 49 грн/особа, на місці 69 грн/особа.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються вхідні квитки.
Вартість вхідних квитків у підземелля:
− костелу Єзуїтів (добровільна пожертва);
− Преображенської церкви (дорослі, студенти та школярі 5 грн.);
− Домініканського монастиря (дорослі 10 грн., студенти та школярі 5 грн.).

У підземеллях Домініканів кожної першої неділі місяця – безкоштовне сімейне відвідування, а також щоп’ятниці для студентів та школярів вхід вільний.

Ціна актуальна для дат вказаних вище. В інші дні проведення екскурсії можливе, але вартість може бути іншою в залежності від кількості осіб.

http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи