КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Готельний комплекс "Палада", Львів
Повернутися до повного списку Готельний комплекс "Палада", Львів


Загальний опис готелю
Готельний комплекс «Паллада» розташований при виїзді зі Львова на вулиці Зеленій. Комплекс складається з 2-х корпусів, відкритого басейну, літніх майданчиків та автосервісу.
Перший корпус - це 3-поверхова будівля, на 1-му поверсі знаходиться автосервіс, автомийка, шиномонтаж, евакуатор. На 2-му поверсі - бенкетний зал на 40 чоловік і кафе-гриль, меню якого складено з блюд традиційної української кухні.
3-й поверх - з готельними номерами та ігровою кімнатою з настільним тенісом та більярдом. Готельний комплекс «Паллада» також пропонує своїм клієнтам відвідати сауну місткістю 6-8 чоловік.
В цілому, номерний фонд 1-ого корпусу складається з 16 номерів категорії «економ» - 2-місний, 3-місний і 2-місний покращений, в яких можуть розташуватися 36-40 осіб.

Другий корпус готелю «Паллада» являє собою 5-поверхову новобудову з ліфтом. На 1-му поверсі знаходиться ресторан на 120 персон, де можливо організувати і провести банкет, весілля або будь-яку іншу урочисту подію, з танцмайданчиком і літнім майданчиком з виходом до відкритого басейну.
У ресторані також є все необхідне обладнання для проведення конференцій.

На цокольному поверсі знаходяться 2 сауни на дровах, де розташовані теплі басейни і чаші для занурення в холодну воду, а також окрема вітальня. На 2-5 поверхах розташовані готельні номери на 80 чоловік. Готельні номери цього корпусу мають оригінальний як у проектуванні, так і в оформленні дизайн. До ваших послуг надаються комфортні 2-місні і 3-місні стандартні номери, 2-місні стандарти покращеної комфортності, люкси, є номер з кухнею або каміном.
Готельний комплекс «Паллада» нараховує 48 номерів різних категорій, де одночасно можуть розміститися 120 осіб.
Готель відрізняється комфортним місцезнаходженням: 7 км від центру міста, 1,5 км до кільцевої дороги. Отже, Ви можете досить зручно і швидко потрапити в готель «Паллада».
Номери:
І корпус:
- 2-місний покращений (економ варіант)
- 2-місний (економ варіант)
- 3-місний (економ варіант)

2-місний покращений (економ-варіант)
Номер з 2-спальним ліжком (160×200), вішалкою для одягу, приліжковими тумбами, столиком, пуфиками, телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI.

2-місний (економ-варіант)
Номер з одним 2-спальним ліжком (160×200) або двома ліжками (90×200), вішалкою для одягу, приліжковими тумбами, столиком, пуфиками, плазмовим телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI..

3-місний (економ-варіант)
Номер з одним 2-спальне ліжком (160×200) + одним ліжком (90×200) або трьома ліжками (90×200), вішалкою для одягу, приліжковими тумбами, столиком, пуфиками, телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI.

II корпус:
- Люкс
- Стандарт покращеної комфортності
- Стандарт 2-місний
- Стандарт 2-місний покращений
-Стандарт 3-місний

Люкс
Номер з одним ліжком 2-спальним (180×200), шафою для одягу, приліжковими тумбами, столом, двома стільцями, столиком, плазмовим телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI..

Стандарт покращеної комфортності: 2-місний
Номер з одним 2-спальне ліжком (180×200), шафою для одягу, приліжковими тумбами, столом, двома стільцями, плазмовим телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI.

Стандарт: 2-місний, покращений

Номер з одним ліжком 2-спальним (180×200) або 2-ма ліжками (90×200), шафою для одягу, приліжковими тумбами, столом, 2-ма стільцями, плазмовим телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI..

Стандарт: 2-місний

Номер з одним 2-спальне ліжком (180×200) або двома ліжками (90×200), шафою для одягу, приліжковими тумбами, столом, двома стільцями, плазмовим телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI.

Стандарт: 3-місний
Номер з 3-ма ліжами (90×200), шафою для одягу, приліжковими тумбами, столом, 3-ма стільцями, плазмовим телевізором з супутниковими та ефірними каналами, внутрішнім телефоном, WI-FI...
Послуги
Додаткові послуги готелю «Паллада»:
  • Замовлення та доставка квітів у номери.
  • Прання, прасування та дрібний ремонт одягу.
  • Надання додаткового місця, дитячого ліжечка в номер.
  • Виклик таксі.
  • Розміщення тварин (можливо тільки при узгодженні з адміністрацією готелю)
  • Парковка з охороною.
  • Готівкова та безготівкова оплата.
  • Сейф для зберігання цінностей.
контакти
м. Львів, вул. Зелена, 408
Тел.: (067) 3399 759, (067) 3925 205 – дирекція
E-mail: complex@palada.lviv.ua
www.palada.lviv.ua

Повернутися до каталогу готелі Львів ***
координати GPS:
довгота E: 24.08399
широта N: 49.78130

GPS:
Довгота: 24.08399
Широта: 49.78130
Відгуки:
Залишити відгук
Готель Палада. Фото 1.
Готель Палада. Фото 2.
Готель Палада. Фото 3.
Готель Палада. Фото 4.
Готель Палада. Фото 5.
Готель Палада. Фото 6.
Готель Палада. Фото 7.
Готель Палада. Фото 8.
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи