КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Олеськ - ресторан в замку Гридниця
Повернутися до повного списку Олеськ - ресторан в замку Гридниця


Загальний опис закладу
Якщо ви їхатимете Київською трасою від Бродів до Львова, то перед Олесько побачите на пагорбі Олеський замок – один з найгарніших і найславетніших замків Східної Європи із середньовічною гридницею.
Звернувши із траси праворуч, Ви невдовзі опинитесь перед порталом монастиря капуцинів, де зможете припаркувати автівку. Замок королів, польської шляхти, магнатів і вашої уяви, яка допоможе змалювати стародавні легенди, – за кам’яною аркою на пагорбі.
Від вражень перехоплює подих. Та так, що хочеться перехопити не туристичну канапку, а чогось княжого-калорійного, хильнувши трохи „для хоробрості”. В такому разі на вас чекають у Гридниці. Слово "гридниця" давніше за Олеський замок. Гридницею називали покої при княжому замку, де відпочивали гридні – царська охорона, княжа дружина і навіть шляхта. Тут князь приймав чолобитників, відзначали найважливіші події і справляли весілля – молодих величали князем і княгинею.
Товстелезні мури, куті облямівки і дверні клямки, масивні дубові столи і свічники на них… У Гридниці все просякнуте духом королівської влади, шляхетного лицарства і відданого кохання.
У Гридниці модерновий лише сервіс і обладнання кухні. Натомість рум’яні панянки у парчевих сукнях так само щиросердо подають українські смаколики: тушкування, печеню, вареники у сметані тощо. Якщо козацькі страви Вам більше смакують на природі, від теплої весни і аж до золотавої осені для Вас накриватимуть столи на дворі під шатрами.
У Гридниці Вам пощастить не лише відчути і посмакувати середньовіччя, а й одягнутися в нього. Гридницькі перевдягання – це тимчасова свобода від буденності, можливість, побачити і відчути себе по-інакшому, зануритися у неквапливий потік ріки Часу. В одному із залів за кількаметровими мурами Вас ніхто не потурбує необачним телефонним дзвінком. Натомість Ви зможете завжди залишатись на зв’язку, якщо оберете другий зал.
Ресторація Гридниця – це місце, куди можна повести людину не знайому із українською кухнею, яка хоче відчути дух галицького середньовіччя, і людину, яка понад усе цінує щиру атмосферу затишку. Це місце і для дружньої компанії хлопак, і освідчення віч-на-віч. Святкування визначної події чи романтичний вечір – особливі причини для відвідин цього закладу.
А середньовічна музика у ресторані допоможе вам повністю поринути в епоху лицарства і романтизму.
Конференції, семінари, бенкети.
Час роботи ресторану: 11.00-20.00 влітку, 11.00-18.00 взимку.
По замовленню - до 02.00. Понеділок вихідний.
контакти
75 км Львів-Київ;
Тел. 067-67-11-303, 063-151-18-08. Факс (032)-242-38-50
теги:
ресторани Львова, смачно поїсти у Львові, бенкетні зали у Львові

Відгуки:
Залишити відгук
Ресторан Гридниця.
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи