КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
база відпочинку "Морозів Кут"
Повернутися до повного спискубаза відпочинку "Морозів Кут"
Запрошуємо Вас відвідати комплекс відпочинку у Західній Україні - "МОРОЗІВ КУТ". Зручне розташування на 40 км. від Львова у с. Вибранівка посеред соснового лісу. Ми будемо раді прийняти Вас у будь-який час та огорнути теплом і затишком. У відпочинковому комплексі "МОРОЗІВ КУТ" можна перевести подих і отримати насолоду для душі і тіла. "МОРОЗІВ КУТ" - комплекс відпочинку, чи не єдине місце де комфортно усім. Побувавши в такому місці раз неодмінно хочеться повернутися сюди знову. Смачна українська кухня,бар , напої і десерти, любительська рибалка, озера. Зустрічі, вечірки, дні народження.
Вхід - 5 грн з особи , користування мангалом та дровами - безкоштовно.
Беседка - 50 грн за добу
Рибалка ( на окремому озері) - 2 кг.риби безкоштовно , за кожн.наступний кг.риби - 10 грн.
"МОРОЗІВ КУТ" комплекс відпочинку для Вашого задоволення. Поруч сосновий ліс , розмір озера - 150 м. на 50 м. ,
Чекаємо Вас за адресою: Львівська обл. Жидачівський р-н. с. Вибранівка
Контактний тел.: 8 (098) 570-41-75


Відгуки:
Залишити відгук
Інна | 2012-05-06 17:25:58
05.05.2012.
Вищезазначені дані про Морозів Кут - застарілі. Місце насправді гарне. Перед тим як приїхати, ми передзвонили і запитали, чи є в ставку риба. Відповідь була позитивно. Отож ми з компанією (8 чоловік та собака :)) зібрались порибалити, зварити юшку, посмажити шашлики, та відсвяткувати День народження товариша...
Але настрій був зіпсований непривітними і непослідовними вимогами персоналу, а пізніше, й господаря. За заїзд на територію ми заплатили по 5грн з особи; за вилов риби - по 50 грн. з кожної вудки; та 60 грн - за невелику альтанку. Усе ніби-то нормально... Та от дівчата з персоналу почали ходити і перевіряти, скільки ж людей ловить (хоча в нас як було три вудки, так три і залишалось). Коли хтось з наших друзів підходив до своїх же ж подивитись, як іде лов - відразу ж з"являлась жіночка з персоналу з вимогою доплатити ще 50 грн за кожного присутнього коло рибалки (раптом дістане приховану вудку і почне "втіхаря" ловити!!?? :)) ...До того ж, як з"ясувалось на протязі 5-6 годин лову, в ставочку, який нам запропонували, водяться самі мальки ( яких за цей час ми зловили аж коло 15 штук!!! )
Так за що ж ви, дорогеньки, берете 50 грн. з особи?? Коли ж ми вирішили спробувати ловити у суміжному ставку, де виявилось, рибка таки є, нас одразу ж попросили повернутись "до мальків"! Так що суміжний ставок, мабуть для "своїх" зарезервований... Коли побажали поспілкуватись з господарем, щоб прояснити ситуацію...поспілкувались по мобільному: "Я СКАЗАВ, ЛОВИТИ В ЦЬОМУ СТАВКУ (в тому, що з рибою:)) - НЕ МОЖНА!!! ЦЕ Я СКАЗАВ!!! А НЕ ПОДОБПЄТЬСЯ -ЗАБИРАЙТЕ СВОЇ ГРОШІ ЗА РИБУ(за малька)І ЇДЬТЕ ЗВІДСИ!!!... Отакий от ДОБРОЗИЧЛИВИЙ, ЩИРИЙ ТА СПРАВЕДЛИВИЙ ГОСПОДАР!
Ім`я | 2012-07-04 18:39:23
все що сказано попереднім опонентом дійсно правда
Ім`я | 2013-10-03 17:11:48
ужас тоді туди нема чого їхати. хай самі з своїм персоналом відпочивають
*-+*-+*-+ | 2013-06-07 18:34:08
Дана База це власність сільського голови, правда купив він її коли ще головою небув, ті ціни які він встановив - уе одне, а ті люди які там чергують це сільське безробітне населення - яке тупо хоче грошей , тому купюра в 20 гривень рішила всі проблеми і це "чмо" навідь не виходило з буди.
P.S. коли там розгар і дуже багато народу - ніхто вже за людьми не слідкує, а зайти туди безкоштовно можна зі сторони лісу, тобто просто спуститися з гори, або зі сторони сауни тамнемає огорожі - і всі безкоштовні принади (мангал дрова купання) - ваші за 0 грн.
Доречі якщо ви " свої" тобто зі села Вибранівка або прилеглих Бринці, Кологори, Загора- заїзд машиною просто 5 грн. головне щоб морда була знайома охоронцям.
знитиняк володя | 2014-07-29 06:45:02
база гарна.................ставлення жахливе.........інна говорить правду.......я проживав в тому селі господаря знаю добре а гроші як з чужого беруть
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи