КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Пейтбол -Клуб экстремального відпочинку Balls
Повернутися до повного списку Пейтбол -Клуб экстремального відпочинку Balls
Любите неординарно відпочивати? Тоді Вам – сюди! У Львові відкривається Центр екстремального відпочинку, де казки стають реальністю, де за помірну ціну Вам запропонують отримати найгостріші враження, де Ви… Закохаєтесь в екстрім!
Одним з найпопулярніших видів відпочинку, який захопив Україну, є славнозвісний пейнтбол.
Розважальний, корпоративний, тактичний чи виїзний – що до вподоби Вам? Ви маєте чудову можливість вибору варіантів проведення гри залежно від Ваших особливих побажань та бюджету. Усі сім ігрових зон розташовані у різних регіонах Львова та за його межами, серед яких штучно зроблені майданчики, ліси, а також зони під накриттям.
.
А от якщо Ви хочете, щоб все було незабутньо, але не знаєте, як це влаштувати - про це з задоволенням подбають за Вас! До Вашої уваги - організація заходів «під ключ», де все продумано від початку до кінця: вибір території, оригінальний сценарій, а також комфортні місця для відпочинку після виснажливих «бойових дій» і стоянка для авто.
.
Професійний підхід, нове якісне обладнання, особливі пропозиції та привабливі ціни! До того ж, виїзд за межі міста до 40 км – безкоштовно. Умови замовлення гри з власним спорядженням обговорюються окремо. У комплекті пропозицій є також різноманітна піротехніка, імітація бойових дій та димова завіса. У перспективі планується проведення регулярних ігор та змагань для любителів пейнтболу. Втім, не будемо розголошувати усіх секретів одразу… Адже на Вас чекають ще численні приємні подарунки та сюрпризи!
8-067-428-94-36
8-093-703-97-25
info@balls.lviv.ua


Відгуки:
Залишити відгук
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи