КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Balls- экстремальний відпочинок
Повернутися до повного списку Balls- экстремальний відпочинок
Та це лише початок… Буде ще гарячіше! Сьогодні на піку модних розваг зорби, акваскіпери, гідроролери і джампери – екстремальні атракціони, які дозволяють побачити нові горизонти реальності та опинитися на іншому вимірі свідомості!
Перегорніть світ догори ногами!
Напевне, Ви чули або навіть бачили захопливі мандри у величезному прозорому чудо-шарі по суходолу? Тепер втілити це видовище є у Вас! В надувній сфері діаметром 3 м, під назвою зорб, всередині якого розташована камера для «пасажира», Ви відчуєте злет та падіння одночасно!
Оглядове колесо «з родзинкою»!
Вас чекає захоплива подорож у циліндрі по воді, під час якої двоє людей штовхаючись та перевертаючись, споглядають навколишні картини природи! Це гідроролер – молодший брат зорба. Спробувавши раз, не відмовляйте собі у ковтку адреналіну! Летіти по воді…
.
Цікавіше, аніж подорож байдаркою! Екстремальніше, аніж водні лижі! Особливість акваскіпера у тому, що він з легкістю може долати водні відстані завдяки двом підводним крилам. Таким чином, Ви беретесь за руль цього незвичайного водного велосипеда, й поєднуючи легкі стрибки уверх та поштовхи униз, стрімко мчитесь назустріч вітру!
А у вашій колекції вже є чоботи-скороходи?
.
Цей диво-тренажер дозволяє виконувати неймовірні стрибки на висоту до 2 метрів, бігати з неймовірною швидкістю та виконувати найрізноманітніші трюки! До речі, у липні на Україні відбувся Перший фестиваль джамперського руху, і переможцем у напрямі фрістайл, (виступ під музику з максимальною кількістю трюків), стала людина, яка «спробувала» джампер лише за два тижні до фестивалю! Тож… Ви маєте усі шанси стати майбутнім чемпіоном!
.
Та і це ще не все… Для любителів скелелазіння пропонується ще не підкорена мобільна стійка для альпінізму, аналогів якої у Львові немає! А відтак, Ви можете заздалегідь домовитись за місце проведення розваг, і ексклюзивна пересувна стінка буде у Вашому розпорядженні протягом кількох годин, днів або навіть тижнів!
.
Окрім того, саме у Центрі екстремального відпочинку Ви можете ознайомитись з додатковими послугами, як от катання на квадроциклах, дайвінг, екстремальні сплави або сходження на Говерлу!
.
«Індустрія розваг динамічно розвивається, люди чекають нових пропозицій. А ми даруємо настрій та натхнення, з нетерпінням чекаючи кожного нашого клієнта, аби запропонувати випробувати ексклюзивні екстремальні атракціони» - розповідає Максим Щур, керівник Центру екстремального відпочинку.
.
Тож якщо Вас ще не зіштовхували з гори у зорбі, Ви не верещали від притоку адреналіну, і в Вас досі не захоплювало дух від пригод, годі чекати!Станьте тим щасливцем, якому довелося випробувати все!
8-067-428-94-36
8-093-703-97-25
info@balls.lviv.ua


Відгуки:
Залишити відгук
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи