КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Дитячий комплекс «БЕБІТОШКА»
Повернутися до повного спискуДитячий комплекс «БЕБІТОШКА»Відгуки:
Залишити відгук
еріка | 2012-05-22 03:16:41
моя знайома туди водила дитину - була в шоці:
1) В садочку є кишкова інфекція (її мала 2 рази перехворіла)
2) здирництво по грошах конкретне - не ходила дитина ваші проблеми - гроші не вертають
3) садочок відповідних документів не має(існує не легально) - тому директор і ховається від різних органів типу санепідемстанції,а садочок не має вивіски і постійно закритий
4)дітьми меншими (ясільна група) практично не займаються
5) садок малий,іграшок майже немає, все старе і економне. (на такі гроші вже краще водити у більш модерні садки)
6) і що найгірше що вона помітила що навіть хворих діток беруть і не викликають батьків щоб їх забрали. Від того там з 17 дітей постійно максимум 8 - всі інші хворіють. Таке враження що їм це вигідно бо гроші і так не віддають а няням легше чим менше діток тим краще.
Ирина | 2012-10-28 14:51:20
Доброго дня! Погоджуюся, що Бебітошка - садочок хороший (що стосується виховательок, нянічок), діти доглянуті, чисті, дітей розвивають.
Ми ходили в Бебітошку 3 місяці. Дитину забрали звідти по причині неадекватності директора. З власного досвіду хочу сказати, що погоджуюся з негативними відгуками про неї. Про підняття оплати справді не попереджали. Підняття планувалося з 1 січня, а оплату підняли з 1 вересня заднім числом. В моєї дитини затримка мовленнєвого розвитку, з ним працювати не змогли. Передаю слова адміністратора Юлі на моє питання, який індивідуальний підхід ви підібрали до моєї дитини: "Ми не психіатри, щоб працювати з Вашою дитиною". Після цього говорити не було про що, я забрала речі малого і пішла геть. За годину до мене перетелефонувала друга співвласниця Бебітошки, попросила вибачення за дії своїх колег і узгодила повернення 2000 початкового внеску. Все, на цьому наші відносини закінчилися.
http://otdux.net.ua/ru/catalog/lviv-frankivskyy/active/balloon/polit.html
Гуцульська Гражда
Простір мрій
Ваша реклама
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи