КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
вісільний салон Львова «OFashion»
Повернутися до повного списку вісільний салон Львова «OFashion»

Ми не шиємо для ідеальних дівчат і жінок,-наші сукні роблять їх ідеальними!!!

Якщо ви до цього часу не вирішили,де придбати весільну сукню,то ми з задоволенням пропонуємо вам познайомитися з торговою маркою OFedunyak!
Розкіш,витонченість і ексклюзивність - все це ви можете бачити в одному місці,під назвою ТМ OFedunyak!
Ми пропонуємо такі лінії одягу:
---авторську VIP: речі виготовлені в одиничному варіанті (ціновий діапазон 500-2000в еквіваленті долару-гуртова ціна)
---лінія prêt-a-porter (економ клас, довільні партії 40-300 в еквіваленті долару-гуртова ціна)
---весільні сукні – каркаси, корсети (порожні, лише основа, без оформлення декором і фурнітурою)-що дає можливість закупівельникам значно економити їхні капіталовкладення при закупці товару,і мати можливість на місці їх діяльності робити оформлення корсетів та платть за бажанням їх клієнтів,підбираючи за вподобаннями клієнта відповідну фурнітуру, гафт, та ін..
---базові моделі можемо виготовляти з фурнітури,за вибором замовника(від скляного каміння в білій оправі-стрічці,скляні без оправи(клейові),скляні (під Swarovski)пришивні - до каміння Swarovski (як пришивного,так і клейового)
Дуже висока якість пошиття;якісні тканини,фурнітура;виключно модні фасони; дуже хороші лекала(крій) моделей; рентабельна ціна; широкий асортимент продукції; зручна та вигідна система знижок; гнучкість в роботі з кожним замовником зокрема; можливість формувати замовлення завчасно і у відповідності з вашими побажаннями;швидке і якісне виконання замовлення;надійність у виконанні договірних зобов’язань - все це позитивні моменти нашої торгової марки.
Ми працюємо з натхненням і любов»ю для своїх замовників,оскільки любимо їх і намагаємося красою,що створюємо,хоч трішки покращити світ.
м. Львів Вул.Руставелі 24/2а
Тел.: (032)2769903

Загальний опис закладу
Розкішно, витончено і ексклюзивно - все це ТМ OFedunyak!
Ми пропонуємо такі лінії одягу:
- авторська VIP: з речей, виготовлених в одиничному варіанті.
- лінія prêt-a-porter (варіант економ класу)
- весільні сукні – з каркасами, корсетами
- базові моделі можуть бути виготовлені з фурнітури, за бажанням клієнта (від склянго каміння з білою оправою-стрічкою, скляного без оправи, скляного (під Swarovski) пришивного - до каміння Swarovski (як пришивного,так і клейового).

Гарантуємо Вам дуже високу якість пошиття; якісну тканину, фурнітуру; тільки модні фасони; якісні лекала моделей; рентабельну ціну; широкий асортимент продукції; гнучку та вигідну систему знижок; швидке і якісне виконання замовлення; надійність. Ми працюємо з велеким натхненням і любов'ю для своїх клієнтів, бо любимо їх і намагаємося тією красою, яку ми створюємо, хоч трішки змінити світ на краще.
контакти
Місто Львів
вулиця Шота Руставелі 24/2а
Тел.: (032) 276-99-03
всі весільні салони Львова

Відгуки:
Залишити відгук
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи