КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Танцювальні клуби Львова: школа танців «Едельвейс»
Повернутися до повного списку Танцювальні клуби Львова: школа танців «Едельвейс»

Хочете навчитися танцювати?!
Запрошуємо Вас в школу танців! Танцювальний клуб «Едельвейс» пропонує послуги професійних хореографів-танцюристів, які мають великий досвід підготовки спортсменів різних рівнів і спеціалізуються у своїх напрямках. Вони поможуть Вам реалізувати Ваші найбільш яскраві ідеї і зроблять процес навчання легким і приємним. Танець – це таємна мова душі. Тіло ніколи не бреше, рух тіла людини – це слово, вимовлене душею.
Все наше життя – це танець, часом воно може бути повне самотності, одноманітності, і тільки на паркеті ми можемо перевтілитися в казкових королів і принцес….
Наше завдання - розкрити і підкреслити його неповторність
Напрями танцю:
Бальний танець
- Європейська програма: повільний вальс – танго –віденський вальс - фокстрот – квікстеп
- Латиноамериканська програма: самба – ча-ча-ча – румба – пасодобль – джайв
Східні танці (belly dance) та ультра модний сучасний напрямок трайбл
Сучасні танці
- хіп-хоп – тектонік – електрік-бугі – диско
Перши весільний танець

Заняття проводяться у формі групових та індивідуальних занять.
В клубі існує зручна система оплати, за допомогою якої кожен може вибрати для себе зручну форму відвідування занять. Вас чекають прекрасні зали, обладнані всім необхідним для занять танцями (танцювальний паркет, дзеркала, роздягалки, професійна аудіо та відеоапаратура).
Клуб танцю "Едельвейс", історія якого налічує більше 28 років, розміщений на пл. Привокзальній (вул. Федьковича 54),в точці міста, до якої зручно добиратися з будь-якого куточка міста, або Сихів(ТЦ Інтер-сіті) проспект Червоної Калини 62а. На заняття Ви можете швидко та легко добиратися за допомогою розробленої системи транспортного сполучення. Наш клуб має багаторічну історію розвитку, насичену багатьма яскравими і незабутніми подіями. Роботою клубу керує тренер вищої категорії України, професійний танцюрист і педагог – Левицький Олег Володимирович. Учасники клубу являються переможцями і фіналістами багатьох міських, національних і міжнародних змагань. Запрошуємо Вас приєднатися до прекрасного виду мистецтва і спорту з нами!
Танець – це як універсальне лікарство, корисне в будь-якому віці. Тому в нас Ви знайдете навчання танцю як для дорослих, так і для дітей. Ми пропонуємо навчання танцю в групах та індивідуальні уроки. З нами Ви зможете весело і легко навчитися танцювати бальні танці, східні танці, сучасні танці і багато інших. У нас Ви знайдете затишні і зручні зали, професіональних викладачів і приємну компанію. Чекаємо Вас! Приєднуйтесь до нашого веселого колективу любителів танцю!
Останнім часом користується великою популярністю сучасний танець. Хоча зовсім недавно ми навіть не підозрювали, що існує така різноманітність сучасних стилів і напрямків:
Танці вулиць (STREET DANCE) Ці танці зародились на багатолюдних вулицях мегаполісів, бурно увійшли в життя підлітків і впевнено зайняли свою нішу в сучасному танцювальному мистецтві. Вважається, що існує дев’ять основних напрямків street dance, із яких чотири най глобальніші – це реп, диско, техно і брейк-біт. Ці напрямки виникли на основі музики, в якій вони тісно між собою зв’язані. Коли появився новий напрямок в музиці, народився і відповідий йому танець. Кожен танець має характерні рухи, свою техніку і манеру виконання, які використовуються в даному стилі.
ХіП-ХОП (HIP-HOP) Хіп-хоп є найбільш популярним масовим танцем. В перекладі Хіп-хоп означає стрибок-скок, рухи мають вільний характер.
Електрік-бугі (ELECTRIC BOOGIE) Це напрямок заснований на електронній музиці. Рухи гострі, електричні, включають ізоляцію, рухи робота, елементи хвилі, мультиплікація, удар струмом, ходьба, маріонетка.
ДИСКО (DISCO) Це танцювальна музика, призначена в першу чергу для дискотек. Рухи швидкі, гострі, корпус вертикальний. Танець жвавий, рухливий, багато поворотів, і піруетів.

Східний танець (танець живота) – це чарівна сила красоти жіночого тіла і душі, одне із найбільш вражаючих видовищ, котре поєднує ритміку і пластику, граціозність і сексуальність.
Заняття східним танцем покращує гнучкість, осанку, природну пластику. Східний танець міняє жінку як зовнішньо, так і внутрішньо.
Танець живота дарує жінці не тільки тонку талію, округлі бедра, пружні сідниці, підтягнутий живіт, але і граціозну ходу, сексуальність, загадковість східної жінки. Разом з лишніми кілограмами зникають комплекси, поганий настрій. Заняття в групі однодумців дозволяють знайти нових друзів. Заворожуюча східна музика вселяє радість, оптимізм, бажання бути гарною, ніжною, любимою. На наших заняттях Ви можете оволодіти базовою технікою, освоїти основні прийоми східного танцю («вісьмірки», «хвилі» та рухи живота, сідниць , бедер, різноманітні тряски).
Попробуйте станцювати східний танець з шаллю, шаблею, сагатами, канделябром – ефект буде неймовірний. Східний танець зробить Вас королевою будь-яких вечірок.
Перший весільний танець В житті кожної людини весілля грає велику роль. Звичайно, що жодне свято не може обійтись без грандіозного дійства, гучної і гарної музики, яскравих костюмів і, звичайно, граціозного танцю.
Перший танець молодят, як правило, є кульмінацією весільного вечора, тому дуже важливо врахувати всі найменші деталі при його підготовці. Це є вибір відповідної музики, гармонійність композиції, які повинні відповідати не тільки характеру заходу, але й темпераменту і образу молодіжної пари в цілому.
Важливо є також продумати вихід пари на паркет і геометрію виконання танцю. Рекомендується також останнє тренування провести в костюмах і відповідному взутті, щоби на урочистій події почувати себе впевнено і комфортно. Танцювальний клуб «Едельвейс» пропонує послуги професійних хореографів-танцюристів, які мають великий досвід підготовки весільного танцю і спеціалізуються в цьому напрямку. Вони поможуть Вам реалізувати Ваші найбільш яскраві ідеї і зроблять процес навчання легким і приємним.
Постановка першого весільного танцю
Кількість часу, необхідного для постановки весільного танцю, залежить від підготовки пари, складності композиції і музикального супроводу. В середньому це від 5 до 12 уроків. Ми рекомендуємо звертатися за постановкою весільного танцю заздалегідь і не відкладу вати репетиції на останній момент, коли клопоти по підготовці весільної церемонії захлеснуть Вас з головою. Тільки тоді Ви зможете отримати від занять не тільки користь, але й велике задоволення. І Ваш весільний танець стане достойною прикрасою весільної церемонії, стане яскравим відображенням Ваших почуттів і емоцій і залишить романтичні згадки на все сумісне життя.

Адреса танцювального клубу Едельвейс Будинок науки і техніки Львівської залізниці (РОКС) Вул. Федьковича 54, (пл. Привокзальна), або Торгово-офісний центр Інтер-Сіті 3-ій поверх Проспект Червоної Калини, 62 А
ТЦ Інтер-Сіті, 3-ій поверх
Проспект Червоної Калини, 62 А Довідки за тел.
(0322) 226- 33-07
(097) 976 5 77 9
(063) 079 42 50
(067) 672 80 99
(097) 326 326 1
www.edelveisdance.com
УВАГА!!! У вересні відбудиться перші презентаційні заняття для охочих записатися в школу танця. Вони будуть проходити у формі концерту, відбудуться показові виступи тренерів і кращих учнів клубу по всіх напрямках танцю, буде надана вичерпна інформація по організації роботи в школі танцю.
11 вересня (14.00) - презентаційне заняття в школі танцю "Едельвейс " на Сихові.
12 вересня (18.00) - презентаційне заняття в школі танцю "Едельвейс " на пл.Привокзальній

теги:
Танці Львів,
школи танців у Львові,
танцювальні школи Львова,
танцювальні студії у Львові

Відгуки:
Залишити відгук
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи