КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Львів: медичний центр НоуХауМед
Повернутися до повного списку Львів: медичний центр НоуХауМед

Ставлячи собі за мету профілактичну допомогу всім пацієнтам без обмеження у віці, наш центр, маючи сучасне діагностичне обладнання, може виявити захворювання на клітинному рівні в його зародку, запобігши тим самим розвиток тяжких хвороб, пов'язаних з обмінними процесами.
Одними з основних напрямків у роботі медичного центру «Ноу Хау Мед» є програми зниження надмірної ваги та відновлення обмінних процесів. Принципово нова наукова концепція зниження ваги форм-концепт розроблена німецьким товариством наукових досліджень, Асоціацією дієтологів Німеччини та компанією Формед. Програма форм-концепт логічно поєднує в собі новітні наукові дані та накопичений практичний досвід. Завдяки спеціальним методикам програми, нормалізується «інсулінове дзеркало», що є необхідною передумовою для скорочення жирової тканини. При цьому пацієнт не голодує. Він їсть ті продукти, що не потребують для свого розщеплення участі інсуліну. І завдяки цьому не піддає свій організм інсуліновому стресу. Забезпечується введення в раціон усіх необхідних для нормального функціонування органів і систем організму нутрієнтів (поживних речовин) в потрібних для конкретного пацієнта пропорціях і оптимальних за складом.
Спеціальне технічне обладнання (біоімпедансний аналізатор складу тканин організму), за допомогою якого можна точно розрахувати частку жиру, м'язової маси і води, а також сформувати схему лікування, розрахувати склад і кількість необхідних пацієнту нутрієнтів, як на денний раціон, так і на окремий прийом їжі , наприклад, на головний прийом їжі. А спеціально створена для цього комп'ютерна програма БіоФорм із індивідуальним кодом - інструмент для інтерпретації даних обстеження та динамічного обстеження пацієнта - настільки ж унікальна як прилад.
Програмне забезпечення дозволяє спостерігати пацієнта в динаміці, будувати графіки, коригувати харчування, сформувати базу даних пацієнта на будь-якому рівні.
Діагностичне обладнання - це головна відмінність програми від інших методів лікування надмірної ваги, що дає можливість достовірного контролю лікувального процесу в динаміці.
Прийшовши до нас ви зможете бути спокійними за своє здоров'я.
Діагностика
сканування крові/ гемосканування
діагностика складу тіла
діагностика мікроелементів
психодіагностика
біофотонний сканер
Анализи
тест на харчову непереносимість
кардіограма
Процедури
/ гідроколонотерапія (очищення кищечника)
іонне очищення організму
лікування ожиріння
ультрозвукова ліпосакція
рефлексотерапія(голкотерапія)
пневмопрессінг (очищення крові)
цеппінг
Адрес
г. Львов. Адрес: ул. Модеста Менцинского 5.
Телефоны
+ 38 (063)391-95-00
+ 38 (032)247-77-79
+ 38 (067)675-08-59
Телефон для Vip-клиентов
+38(050) 311-39-05 По вопросам сотрудничества
Шевченко Александр
+38(066) 312-58-62
+38(067) 440-85-86
+38(063) 233-39-87
alex@knowhowmed.org
Cайт Ноу Хау Мед


Відгуки:
Залишити відгук
Warning | 2013-10-08 05:04:00
НоуХауМед ( knowhowmed.od.ua ) - узкоспециализированная поликлиника с неквалифицированными докторами, которые также являются торговыми представителями компании Coral Club, впаривают всем это кораловое dерьмо по тройной цене и имеют с этого прибыль, если хотите похудеть то все может быть, ну а если вылечиться, то не рекомендую, просто потеряете свое время и здоровье, так как вас залечут до смерти препаратами от глистов, которые они же продадут вам под видом прекрасного средства от похудения либо иммуномодулятора. Были бы у меня полномочия лишил бы лицензии каждого специалиста работающего в НоуХауМед в г. Одесса.
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ