КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 26.8500 27.0500
EUR 30.1000 30.5000
RUB 0.3400 0.3900
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Фітнес-клуб Фітнес Форевер
Повернутися до повного списку Фітнес-клуб Фітнес Форевер
Вибір фітнес клубу у Львові – це питання часу. По-перше, необхідно витратити час на вибір гідного фітнес-клубу, по-друге, після вибору з користю використати його на тренуваннях. Куди піти у Львові? Кепсько вибраний клуб – це дарма витрачений час, а у разі серії невдалих спроб вибору - втрачений потяг до спорту взагалі. Також це збитки не використаних можливостей.

Ми – це фітнес-клуб «Фітнес-Форевер». Інструктори фітнес клубу Фітнес-Форевер та Nike women Ми – це вдало використані усі Ваші спортивні можливості. Наші тренери мають високий професійний рівень, вони – випускники «ЛДУФК» Львівського Державного Університету Фізичної Культури. Деякі мають дипломи з відзнакою, постійно підвищують кваліфікацію, беручи участь у фітнес конвенціях, майстер класах та семінарах такого рівня, як "Nike women". Для тих хто не в курсі з 14 по 15 березня 2009 року проходила ювілейна X міжнародна фітнес конвенція Nike у місті Києві.

Фітнес клуби "Фітнес Форевер" у Львові для тих, хто прагне вести здоровий спосіб життя, завжди "тримати форму", спілкуватися з однодумцями.

Клуб пропонує:
 • аеробіку
 • йогу
 • денс-класи
 • пілатес+фітбол
 • тренажерний зал
 • а також фітнес для дітей
 • Аеробіка. Навряд чи сьогодні знайдеться людина, яка хоча б раз у своєму житті не чула це слово. Проте декілька слів саме про неї! Аеробіка - ефективна методика занять, що спрямована на покращення стану здоров’я та фізичної форми. Вона налічує понад 20 різних видів (степ, стріп, аква, фанк і т.д.). Аеробіка також є хорошим засобом профілактики багатьох захворювань та спортивним засобом психологічного розвантаження особистості!

  Йога починає з того, що повертає нам повноту самоконтролю — безцінну здатність керувати особистою волею і силою. Таким чином відновлюється природній стан внутрішньої рівноваги і спокою, що не залежить від зовнішніх обставин.

  Стрип-пластика поєднує в собі безліч танцювальних напрямів із їхніми особливостями – запальна латина, енергійний RNB, стильний джаз-модерн, спокусливий східний танець, ніжний вишуканий балет і, головне, приправляє все це перчинкою сексуальності та пластичності стриптизу! Танцюючи стрип-денс, можна приготувати будь-які образи! Тут відкрита територія розвитку артистичності!

  Пілатес у Львові постійно та впевнено розповсюджується. Пілатес — це система, спрямована на відновлення та підсилення тонусу хребта, формування і зміцнення м'язового корсету. Складається з статично-динамічних вправ, що виконуються у помірному темпі. Важливою є вірна техніка дихання.

  Фітнес-клуб «Фітнес Форевер» також пропонує фітнес для дітей:
 • 4-7 років — бебі клас. В ігровій формі дітям викладаються основи хореографії, загально зміцнюючи вправи, асани дитячої йоги, базові гімнастичні елементи. Заняття супроводжується веселою музикою. Викладач — хореограф, диплом ЛДІФК;
 • 8-10 років та 11-14 років. Групи юніор-мікс. Програми спрямовані на вивчення хореографії різних напрямків танців, зокрема сучасних естрадних та клубних.


 • Додаткова інформація
  1. Фітнес-клуб «Фітнес-Форевер»
  м. Львів, вул. Олени Степанівни, 45

  Телефон для довідок:
  247-48-00,
  (067) 149-69-30,
  (063) 143-26-23

  2. Фітнес-клуб «Фітнес-Форевер» м.
  Львів, вул. Мазепи 11в

  Телефон для довідок:
  247-48-00,
  (067) 149-69-30,
  (063) 143-26-23

  3. Фітнес-клуб «Фітнес-Форевер» м.
  Львів, вул. Зелена 59

  Телефон для довідок:
  247-48-00,
  (067) 149-69-30


  координати GPS:
  довгота E: 24.04280
  широта N: 49.83151


  Відгуки:
  Залишити відгук
  КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
  Головна
  |
  Контакти
  |
  Події
  |
  Форум
  |
  Додати фірму
  |
  Пошук
  Пошук роботи