КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Львів: Компанія Трансфер - авто
Повернутися до повного списку Львів: Компанія Трансфер - авто


Загальний опис готелю
Компанія Трансфер-Авто – Українська транспортна компанія, яка надає послуги з пасажирських перевезень автомобілями представницького класу з професійними водіями .
Ми пропонуємо послуги легковими автомобілями різного класу, мікроавтобусами та автобусами для туристів та гостей міста, якість яких відповідатиме вимогам найвибагливіших клієнтів.
Ви будете приємно вражені професіоналізмом та якістю послуг наших водіїв, які вирізняються пунктуальністю, тактовністю, а також чудовим знанням автомобільних доріг.
.
Компанія пропонує широкий вибір послуг: від оренди автомобіля з водієм і трансферів до зустрічей VIP-персон та високоповажних державних делегацій, обслуговування таких урочистих подій, як весілля, хрестини, дні народження, корпоративні вечірки, ділові зустрічі, прийом гостей, а також трансфери з аеропорту чи залізничного вокзалу до готелю, прокат автомобілів без водія та пасажирські перевезення по Україні та закордоном.
.
Ми пропонуємо послуги легковими автомобілями різного класу, мікроавтобусами та автобусами для туристів та гостей міста, якість яких відповідатиме вимогам найвибагливіших клієнтів.
.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та можливість максимально швидко і якісно виконати поставлені завдання, максимальна орієнтація на клієнта і побудова ділових відносин є запорукою успіху нашої компанії.
Трансфер-Авто – завжди вчасно і зручно.
контакти
Запрошуємо до співпраці!
.
79019, Україна, Львів, вул. Липинського,36
тел./факс: +38 (032) 294-89-95
Укпаїна, обл. Львівська, м. Трускавець, вул. Городище, 8
тел./факс: +38 (03247) 66-157
моб.тел: +38 050 4312211 (цілодобово)
E-mail: lviv@transferauto.com.ua

сайт Трансфер - авто


Відгуки:
Залишити відгук
Andik | 2012-10-23 06:38:25
This is both steret smart and intelligent.
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи