КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Lviv IT Step Academy (Комп'ютерна Академія ШАГ), Львів
Повернутися до повного списку Lviv IT Step Academy (Комп'ютерна Академія ШАГ), Львів


Загальний опис закладу

Lviv IT Step Academy (Комп'ютерна Академія ШАГ) - це найбільший міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на комп'ютерній освіті.

48 філій працюють у 17 країнах світу, наші навчальні програми та методики відповідають сучасним вимогам ІТ-компаній, наші викладачі – практики з великим досвідом, а дипломи Академії визнаються на міжнародному рівні.

IT STEP Academy є найбільшим авторизованим навчальним центром компаній Microsoft, Cisco, Autodesk. Ми навчаємо не лише дорослих, а й дітей від 8 років - в Junior IT STEP Academy вони отримують комп’ютерну освіту та перетворюють своє захоплення гаджетами у професійні навички.
Крім того, у 2016 році був створений IT STEP University - перший в Україні університет, що спеціалізується на вищій ІТ-освіті.

IT STEP Academy – це:

• авторські програми навчання, розроблені згідно з тенденціями ІТ-ринку;
• викладачі – практики з ІТ-компаній, що мають великий досвід роботи;
• сучасна матеріально-технічна база та малокомплектні групи;
• індивідуальний підхід до кожного студента;
• співпраця з ІТ-компаніями та проектний підхід до навчання;
• зручний графік, що дозволяє суміщати навчання з іншою діяльністю;
• майстер-класи, лекції та тренінги від ІТ-спеціалістів;
• диплом міжнародного зразка та професійні сертифікати компаній Microsoft, Cisco, Autodesk.

Форми навчання у Lviv IT Step Academy:

  1. Професійна освіта (від 15 до 55 років) - програма навчання тривалістю 2,5 роки за напрямками: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп’ютерна графіка та дизайн. Програма відрізняється від звичайних комп'ютерних курсів об'ємом та наповненістю знань. Вона розроблена практикуючими спеціалістами згідно міжнародних стандартів освіти. Курс навчання базується на принципі «Максимум практики, мінімум теорії». Він буде цікавий тим, хто вирішив опанувати найактуальніші та найбільш оплачувані на сьогоднішній день професії.
  2. Професійні курси (від 15 до 55 років) - спеціалізовані комп'ютерні курси, терміном навчання від 8-ми місяців. Мета курсів - дати максимум знань та практичних навичок з вузькопрофільної IT-спеціальності. Заняття проводяться у малокомплектних групах. Всі викладачі - практикуючі фахівці з досвідом роботи.
  3. Індивідуальні курси (від 15 до 55 років) - проводяться в індивідуальній формі тобто, 1 на 1 з викладачем. Тут Ви можете вивчити з нуля або підвищити/підтвердити кваліфікацію з тієї чи іншої комп'ютерної спеціальності. Тривалість курсів в середньому 2-3 місяці.
  4. Корпоративне навчання - можливість корпоративного навчання співробітників з індивідуально розробленою програмою, що відповідає вашим цілям і вимогам індустрії. Навчання проводиться за авторськими методиками, які дають максимально високий результат. Кожен з наших навчальних курсів націлений на надання актуальних знань у поєднанні з практичними навичками.
  5. Мала комп'ютерна академія (від 8 до 14 років) - базова комп'ютерна освіта для учнів 4-8 класів. Комп'ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, а перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку. Діти займаються у малокомплектних групах, сформованих за віком, у зручний час. Викладають молоді спеціалісти, які можуть легко знайти підхід до студентів.
  6. IT STEP University - перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми – це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі – практики з найбільших ІТ-компаній України. ВНЗ готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку.
контакти

Адреса:

м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Приймальня:

+38 (032) 240-38-51
+38 (093) 122-93-38
+38 (067) 557-87-06
+38 (050) 441-76-00

Навчальна частина:

+38 (032) 240-38-51
+38 (096) 205-05-89

E-mail:

lviv@itstep.org

Сайт:

lviv.itstep.org

Наші сторінки у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
YouTube
Відео
теги:
Lviv IT Step Academy (Комп'ютерна Академія ШАГ), Львів, Lviv IT Step Academy, Комп'ютерна Академія ШАГ, курси IT львів, комп'ютерне навчання у Львові, курси у Львові, комп'ютерні курси, комп'ютерні курси у Львові, комп'ютерні курси Львів, IT навчання у Львові, IT навчання Львів

GPS:
Довгота: 24.026119
Широта: 49.857923
Відгуки:
Залишити відгук
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи