КАТЕГОРІЇ
КУРСИ ВАЛЮТ
USD 0 0
EUR 0 0
RUB 0 0
finance.ua
ПІДПИСКА НА E-MAIL
Хочете першими отримувати інформацію про новини,
акції, анонси Львова?
Весільний фотограф Львів - Магдалена Дзюбенко
Повернутися до повного спискуВесільний фотограф Львів - Магдалена Дзюбенко


Загальний опис закладу
Так, так, якщо ви одразу перейшли на моє портфоліо в Instagram, то побачили там жінок. Посиланням я не помилилась. В закріплених сторіс є весільні підбірки - вам туди.

Погодьтесь - 100 весіль в сезон, ще не показних якості. Зізнаюсь чесно, я не зможу зробити вам такі ж фото як у сусідки Гальки, однокласниці Насті і дівчинки з паралелі.

Будьте спокійні, я фотографувала достатньо весіль щоб підказати, де кріпити бутон'єрку чи стати тамадою, коли батьки розгубляться вдома на благословінні.

Я ціную творчі та емоційні кадри, а ще мене тягне до фешн. Якщо ви хочете інші фотографії ніж середнє серед ваших знайомих, якщо вам також подобаються фото з дрона, ви цінуєте фотографії, які можна відправляти одразу на друк у Vogue - нам по дорозі.

Я не розбалувана звичкою віддавати фото через два місяці. Для мене це фантастика, як можна так довго мучити людей.

Готові фотографії з вашого весілля ви отримаєте через 10 днів (а зазвичай швидче), або я поверну вам гроші за мою роботу. Так, мені себе також потрібно стимулювати, а для вас це гарна гарантія.

Будьте спокійні, якщо ви загубите фото чи флешку, я зберігаю кінцевий результат 5 років. Политів жорсткий диск чи загубили ноутбук - без стресу, пишіть мені і я вам всі фото надішлю ще раз.

І зовсім забула. Я жахливий романтик в душі і переконана, що відеоролик про молодих чи кадри з фотосесії під розповідь історії знайомства - це торкає до сліз, тому кожному, хто обирає мене я дарую фотосесію або зйомку відеоролику на вибір.
Ціни
Вартість весільного дня від 400$.

Чому я не написала точну ціну? Якщо ви знаєте як це зробити без попередньої розмови з вами - розказуйте, це знання дорожче священного Грааля.

Ціна формується залежно від того: хочете ви щоб я була з вами від ранку нареченої до першого танцю чи довше, потрібна вам виїзна після весільна зйомка чи ні, цінні для вас спогади в фотокнизі і можливість подарувати весільну фотокнигу батькам чи ні.
контакти
Львівська область
м. Львів

+38 093 733 33 38

Можете писати у будь-який зручний месенджер або одразу телефонуйте.

І звісно Instagram

Після 21:00 я вам не відповім, бо зазвичай вже сплю, а в раніші години можете розраховувати на швидку відповідь.

Відгуки:
Залишити відгук
КРАЩЕ В МЕРЕЖІ
Головна
|
Контакти
|
Події
|
Форум
|
Додати фірму
|
Пошук
Пошук роботи